Uitslagenoverzicht Koninginnefeesten 1999

Familie fiets puzzeltocht
Sla 'm d'r af!!
Vossenjacht
Kinderspelen
Oranjeroeiwedstrijd
33ste Jeugdolympiade
Tobbetjesteken
Mastklimmen (deelnemers jeugdolympiade)
Ringsteken met auto's
Inline skaten (skeeleren)
Ringsteken te paard of pony
Tonknuppelen

Familie Fietspuzzeltocht (258 deelnemers)

Volwassenen

  1. Vincent en Martine Sala
  2. Anja Jansen
  3. Zwannie de Groot
Kinderen

  1. Tyrone de Groot
  2. Chanica Sonnenberg
  3. Liselore Stap
  1. Sanne Bias
  2. Emma Klok
  3. Maikel Wiek

Sla 'm d'r af!!

categorieJongensMeisjes
9 t/m 12 jaar
  1. Michiel Groen
  2. Sjoerd van Schaick
  3. Eric van Holland
  1. Michelle Leeuw
  2. Kelly Hendriks
  3. Linda Korrel
13 t/m 16 jaar
  1. Matthijs Sala
  2. Jeroen Wirz
  3. Tom Sandifort
  1. Bernadette Out
  2. Raquelle Bergsma
  3. Iris Crassee
Vossenjacht Groep 5/6

  1. Nanouk Botman (Jan Hekmanschool)
  2. Stephanie Witteveen ('t Kofschip)
  3. Marcel van de Velde ('t Kofschip)
Groep 7/8

  1. Robert Jan Lindhout (Jan Hekmanschool)
  2. Remco Koolhaas (Amstelschool)
  3. Linda Korrel ('t Kofschip)

Kinderspelen
Groepen 1 & 2 Groepen 3 & 4
Blikjes omgooien
  1. Kim van Dongen
    Loes de Kuiper
  2. Casper van Bodegraven
    Guido Andriessen
  3. Sacha van Muiden
    Marlou Bultman

Darts

  1. Bart de Vries
  2. Soumaya Ibrahim
  3. Kristian Korrel

Vlaggetje steken

  1. Desiree Korrel
    Jesse van Stegeren
  2. Abel Vos
    Vera Brouwer
  3. Melvin Dokter
    Annika de Groot
Kegelen
  1. Coen van Oosteveen
    Mariska Korrel
  2. Tessa Floor
    Arjan van de Marel
  3. Jeff Modderman
    Merijn Kooijmans

Skippybal

  1. Angela Tetteroo
  2. Angela de Wit
  3. Annebelle Dasselaar
Groepen 5 & 6 Groepen 7 & 8
Water dragen
  1. Dennis Andriessen
  2. Jacqueline Jansen
  3. Esmee Pappot

Busje lopen

  1. Thomas Haartsen
  2. Sam Hilkens
  3. Jeroen Straver

Was ophangen

  1. Joyce Heinis
  2. Daniëlle Dasselaar
  3. Femke Overkamp
Het grote handen spel
  1. Brian Koks
  2. Linda Korrel
  3. Elise Overing

Ringsteken op de fiets

  1. Michelle Leeuwe
  2. Tyrone de Groot
  3. Michiel Pappot

zaklopen

  1. Mike Vlaanderen
  2. Melissa van Wijk
  3. Linda van de Steen

Oranjeroeiwedstrijden
 Ploegsnelste tijd
1 't Kofschip 1 1:30.06
2 Jan Hekmanschool 1 1:31.60
3 Jan Hekmanschool 3 1:34.96
4 Jan Hekmanschool 2 1:40.91
5 Amstelschool 1 1:41.02
6 Amstelschool 2 1:42.65
7 't Kofschip 2 1:57.54
8 't Kofschip 3 1:59.02

33ste Jeugdolympiade
Balwerpen Jongens
6-7 jaar
  1. Niels Rustenburg
  2. Jeroen Backer
  3. Thomas van Wilsum
8-9 jaar
  1. Remy van Luyn
    Marc van Vliet
  2. Michiel Vastenou
    Boudewijn Muller
  3. Wessel van Berkel
    Ravel Stangenberger
10-11 jaar
  1. Pepijn Scholte
  2. Michiel Groen
  3. Reinier Schneider
12-13 jaar
  1. Tyrone de Groot
  2. Tom Duncker
  3. Sebastiaan Brandse
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Arletta Wirz
    Sabrina van Meerveld
  2. Leontien Dräger
    Nikita Beukeboom
  3. Rianne Trap
    Marije Poiesz
    Marlissa Streefkerk
    Inge Roos
8-9 jaar
  1. Marcella Weeseling
    Esmee Pappot
  2. Eva Wiggelendam
    Esther Koolhaas
  3. Nanouk Botman
10-11 jaar
  1. Sabine Heusdens
  2. Jennifer Oudshoorn
    Michelle Leeuw
  3. Tessa van de Kroon
12-13 jaar
  1. Jerney Beukeboom
  2. Ilse Rijpkema
  3. Stephanie Schaap
    Ilona de Vries
    Marieke van de Kroon
Doelschieten Jongens
6-7 jaar
  1. Niels Rustenburg
    Bart Verheul
  2. Rohen Chandihok
  3. Jeroen Backer
8-9 jaar
  1. Frank Neuteboom
  2. Sam Hilkens
  3. Maikel Cardozo
    Stijn Pielage
    Marc van Vliet
    Martijn Stuijt
10-11 jaar
  1. Stephan Brits
  2. Danny Verkaik
  3. Sjoerd Klem
12-13 jaar
  1. Jaap Franchimont
  2. Mike Vlaanderen
    Youri Borawitz
  3. Jelte de Vries
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Marije Poiesz
  2. Marlissa Streefkerk
    Nicolette van Essen
  3. Inge Roos
    Jessika Snel
8-9 jaar
  1. Tessa Koppelrath
    Renate Scholte
  2. Gaby Lotterman
  3. Daphne Kuyl
10-11 jaar
  1. Willemien Schneider
  2. Lotte Hilkens
  3. Fleur Botman
12-13 jaar
  1. Ilse Rijpkema
  2. Saskia van der Roest
  3. Michelle Feddema
    Jerney Beukeboom
Hardlopen Jongens
6-7 jaar
  1. Tim van Dijk
  2. Rohen Chandihok
  3. Rick Botman
    Rens Pielage
8-9 jaar
  1. Ricardo Dokter
  2. Stijn Pielage
  3. Marc van Vliet
10-11 jaar
  1. Joey de Zwart
  2. Stephan Brits
  3. Bas Rijpkema
12-13 jaar
  1. Tom Duncker
  2. Mike Vlaanderen
  3. Thijs van Steenbergen
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Leontien Dräger
  2. Marlissa Streefkerk
  3. Nikita Beukeboom
8-9 jaar
  1. Gaby Lotterman
  2. Eva Wiggelendam
  3. Nanouk Botman
10-11 jaar
  1. Robin de Zwart
  2. Steffanie Keijzer
  3. Sabine Wirz
12-13 jaar
  1. Ilse Rijpkema
  2. Kirsten van Hoek
  3. Michelle Feddema
Verspringen Jongens
6-7 jaar
  1. Rens Pielage
  2. Rohen Chandihok
  3. Niels Rustenburg
8-9 jaar
  1. Mike Samsom
    Jethro van Ingen
  2. Wessel van Berkel
  3. Olivier Helle
    Gijs Verheul
    Dirk Goll
10-11 jaar
  1. Bas Rijpkema
  2. Stephan Brits
  3. Evert Veldt
12-13 jaar
  1. Tom Duncker
  2. Kenny Baas
  3. Jurjen Haartsen
    Sebastiaan Scholte
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Marlissa Streefkerk
  2. Leontien Dräger
  3. Lesley van der Woude
8-9 jaar
  1. Nanouk Botman
  2. Eva Wiggelendam
    Esther Koolhaas
  3. Marcella Wesseling
10-11 jaar
  1. Sabina Heusdens
  2. Steffanie Keijzer
  3. Emma Klok
12-13 jaar
  1. Michelle Feddema
  2. Ilse Rijpkema
  3. Jerney Beukeboom
Zaklopen Jongens
6-7 jaar
  1. Jeroen Backer
  2. Niels Rustenburg
  3. Alexander Altena
8-9 jaar
  1. Robin Leeuw
  2. Mike de Zwart
  3. Robert-Jan van Bodegraven
10-11 jaar
  1. Reinier Schneider
  2. Danny Verkaik
  3. Ian Ceelen
12-13 jaar
  1. Thijs van Steenbergen
  2. Mike Vlaanderen
  3. Pieter Jansen
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Leontien Dräger
  2. Nikita Beukeboom
  3. Lesley van der Woude
8-9 jaar
  1. Nanouk Botman
  2. Eva Wiggelendam
  3. Esther Koolhaas
10-11 jaar
  1. Melissa van Wijk
  2. Sabine Heusdens
  3. Linda van der Steen
12-13 jaar
  1. Kim van der Woude
  2. Tamara van Oostwaard
  3. Jerney Beukeboom

Tobbetje Steken

  1. Dick van Barneveld
  2. Wim van Mansom
  3. Martijn Beving

Mastklimmen
Jongens 6 t/m 9 jaarJongens 10 t/m 13 jaarMeisjes
  1. Mike Samsom
  2. Remy van Luyn
  3. Frank Neuteboom
  1. Dion Beukeboom
  2. Tom Duncker
  3. Jurjen Haartsen
  1. Sabine Heusdens
  2. Linda van der Steen
  3. Nanouk Botman

Ringsteken met auto's

  1. Frits en Sjors Zeinstra
  2. Henk en Bert
  3. Martijn Beving en Danny Balvert

Inline skaten

 JongensMeisjes
6/7 jaar
  1. Ernst van Maarschalkerwaart
  2. Guido Out
  3. Ruud van der Veen
  1. Marlene Wouda
  2. Leontien Dräger
  3. Sabrina van Meerveld
8/9 jaar
  1. Zegert Buitendijk
  2. Ricardo Dokter
  3. Jan Pieter Meijer
  1. Juliëtte Van Maarschalkerwaart
  2. Gaby Lotterman
  3. Fleur Peters
10/11 jaar
  1. Arie Buitendijk
  2. Ian Ceelen
  3. Mark Schalkwijk
  1. Nicole van Diederen
  2. Kim van den Berg
  3. Liselore Stap
11/12 jaar
  1. Kevin Cuiper
  2. Sjors Spronk
  3. Gertjan Agterhof
  1. Charlotte Straatman
  2. Lucia Pasteuning
13/14 jaar
  1. Alex de Vries
  2. Teun Backer
  1. Marianne de Jong
  2. Pleuni Jansen

Ringsteken te Paard of Pony
Te pony:

  1. Liesbeth Worm met Sidney
  2. Wendy Stuijt met Pimmetje
  3. Cynthia de Haan met Pimmetje
  4. Bianca van Hunnik met Brocoper Astarte
  5. Charlotte Bakker met Sidney

Te paard:
  1. Peter Wester met Harp
  2. Linda Kager met Järp

Tonknuppelen (107 deelnemers)

  1. Dennis Hoogenboom
  2. Cees de Wit
  3. Gijs de Nooij