Uitslagen 2001  Uitslagen 2002  Uitslagen 2003 

Uitslagenoverzicht Koninginnefeesten 2000

Oranjeroeiwedstrijd
Vossenjacht
Sla 'm d'r af
Tonknuppelen
Inline skaten (skeeleren)
Jeugdolympiade
Mastklimmen (deelnemers jeugdolympiade)
Ringsteken met auto's
Tobbetjesteken
Familie fiets puzzeltocht
Ringsteken te paard of pony
Ouderkerkse etalagewedstrijd
Spijkerbroek hangen
Gondelvaart 5 mei 2000


 

Oranjeroeiwedstrijd:

1 - Amstelschool     1        1.42 min.

2 - Kofschip            1        1.48 min.

3 - Amstelschool     3        1.54 min.

4 - Hekmanschool   1        1.55 min.

5 - Kofschip            2        1.80 min.

6 - Amstelschool     2        2.13 min.

7 - Kofschip            3        2.15 min.

8 - Hekmanschool   2        2.40 min.

 

Vossenjacht:

Groepen 5/6:                                                        Groepen 7/8:

1 - Daniλlle Lodewijk     (Hekmanschool)             1 - Esmee  Burggraaf      (de Zwaluw)

2 - Stephanie Blake        (Hekmanschool)             2 - Wim Stronkhorst       (Kofschip)

3 - Evelien Lauwers        (Hekmanschool)             3 - Marcel v.d. Velde     (Kofschip)

 

Sla 'm d'r af:

9 t/m 12 jaar

Meisjes:                                   Jongens:

1 - Esther van Dijk                   1 - Jelle Straver

2 - Michelle Leeuw                  2 - Wim Stronkhorst

3 - Kelly Hendriks                   3- Michiel Groen

 

13 t/m 16 jaar

1 - Tamara van Oostwaard                1- Jeroen Wirtz

2 - Sabine Wirtz                                2- Tom Sandiford

3 - Iris Crassee / Manon Harmsen     3 - Thijs van Steenbergen

 

Tonknuppelen (116 deelnemers)

1 - Piet van Leeuwen

2 - Piet van Leeuwen

3 - Terence van de Berg

 

Inline skaten (skeeleren) en de Korte sprint race:

6/7 jarigen:

Jongens:                                   Meisjes:

1 - Guido Out                          1 – Judith Diederen

2 - Thijs Kramps                     2 – Kimberley de Heer

3 - Egbert van                          3 – Lisette Meijer

Maarschalkerwaart

 

8/9 jarigen:

Jongens:                                   Meisjes:

1 - Jason Willems                    1 – Lotte Kramps

2 - Zegert Buitendijk                2 – Gaby Lotterman

3 – Joep Lotterman                  3 – Lisanne Vrolijk

 

10/11 jarigen:

Jongens:                                   Meisjes:

1 – Arie Buitendijk                   1 – Nicole Diederen

2 – Ricardo Dokter                  2 – Kim Beer-v.d. Berg

2 – Mike Samsom                   3 – Juliλtte van Maarschalkerwaart

 

12/13 jarigen

Jongens:                                   Meisjes:

1 – Johan Willems                    1 – Angelique Baas

2 – Kevin Cuiper                     2 -

3 – Angelique Baas                  3 –

 

Jeugd olympiade:

Doelschieten:

Jongens 6/7 jaar:                      Jongens 8/9 jaar:

1 - Mitchel Melissen                1 - Dirk Goll

2 - Alexander Altena                2 - Coen van Oostveen

3 - Jacco Heins                        3 - Patrick Melissen

                                               3 - Koen Attema

 

Jongens 10/11 jaar:                  Jongens 12/13 jaar:

1 - Gijs Verheul                       1 - Pepijn Scholte

2 - Frank Duncker                   2 - Bas Rijpkema

3 - Mike de Zwart                   3 - Tyrone de Groot

                                               3 - Marcel van Wieringen

                                               3 - Rick-Robbert Bergsma

 

Meisjes 6/7 jaar:                      Meisjes 8/9 jaar:

1 - Eef van Schaik                   1 - Nikki de Zwart

1 - Nicole Spijker                    2 - Tessa Koppelrath

2 - Madelon van der Linden     3 - Leontien Drager

3 - Marlissa Streefkerk

3 - Romy de Boer

 

Meisjes 10/11 jaar:                  Meisjes 12/13 jaar:

1 - Cheryl Stips                       1 - Ella van Walbeek

2 - Daphne Kuyl                      2 - Lana Kloppenburg

2 - Sanne Gillebaard                3 - Sabine Wirz

3 - Nanouk Botman                 3 - Steffanie Keijzer

 

Hardlopen:

Jongens 6/7 jaar:                      Jongens 8/9 jaar:

1 - Wouter Bosch                    1 - Ernst van Maarschalkerwaart

2 - Jacky Vermeij                    2 - Joep Lotterman

3 - Jesse van Stegeren             3 - Danique Verboom

 

Jongens 10/11 jaar:                  Jongens 12/13 jaar:

1 - Danny Verkaik                   1 - Tyrone de Groot

1 - Niels Laurent                      2 - Pepijn Scholte

2 - Jeroen Straver                    3 - Dennis Panneman

3 - Dion Beukeboom                                                                                                                                         

 

Meisjes 6/7 jaar:                      Meisjes 8/9 jaar:

1 - Marlissa Streefkerk            1 - Mariska Korrel

2 - Moniek Backer                  2 - Gaby Lotterman

3 - Eliza van Twisk                  3 - Leontien Drager

 

Meisjes 10/11 jaar:                  Meisjes 12/13 jaar:

1 - Melissa van Wijk                1 - Sabine Heusdens

2 - Marthe van Wilsum            2 - Ilona de Vries

3 - Emma Klok                        3 - Robin de Zwart

 

Balwerpen:

Jongens 6/7 jaar:                      Jongens 8/9 jaar:

1 - Jesse van Stegeren             1 - Danique Verboom

2 - Alexander Altena                1 - Michiel Vastenou

2 - Wouter Bosch                    1 - Olivier Helle

3 - Jacky Vermey                    2 - Boudewijn Muller

                                               3 - Jeffrey Koopmans

                                               3 - Marc Heusdens

                                               3 - Joep Lotterman

                                               3 - Ernst van Maarschalkerwaart

                                               3 - Rodin Affourtit

 

Jongens 10/11 jaar:                  Jongens 12/13 jaar:

1 - Peter van de Beek              1 - Marcel van Wieringen

2 - Remco Koolhaas                2 - Tyrone de Groot

3 - Yethro van Ingen                3 - Pepijn Scholte

3 - Willem Kea                        3 - Pieter Jansen

 

Meisjes 6/7 jaar:                      Meisjes 8/9 jaar:

1 - Marije Poiesz                     1 -Tessa Koppelrath

2 - Marlissa Streefkerk            2 - Iris Kloppenburg

2 - Marieke Groen                   3 - Christine Isenborghs

3 - Loes de Kuiper

3 - Patricia Korrel

 

Meisjes 10/11 jaar:                  Meisjes 12/13 jaar:

1 - Esther Koolhaas                 1 - Sabine Heusdens

2 - Cheryl Stips                       2 - Jerney Beukeboom

3 - Melissa van Wijk                3 - Sherida van Oostwaard

 

Verspringen:

Jongens 6/7 jaar:                      Jongens 8/9 jaar:

1 - Jesse van Stegeren             1 - Olivier Helle

2 - Tommy Bindels                  2 - Boudewijn Muller

3 - Kaj van Vliet                      3 - Rohen Chandihok

 

Jongens 10/11 jaar:                  Jongens 12/13 jaar:

1 - Danny Verkaik                   1 - Tyrone de Groot

2 - Remco Vet                         2 - Bas Rijpkema

3 - Dion Beukeboom               3 - Dennis Panneman

 

Meisjes 6/7 jaar:                      Meisjes 8/9 jaar:

1 - Marlissa Streefkerk            1 - Gaby Lotterman

2 - Dianne Heeren                   2 - Serena Neve

3 - Angela Helle                       3 - Patricia van Twisk

 

Meisjes 10/11 jaar:                  Meisjes 12/13 jaar:

1 - Marcella Wesseling            1 - Sabine Heusdens

1 - Emma Klok                        2 - Steffanie Keijzer

1 - Julie van Bennekom            3 - Angelique Baas

2 - Marthe van Wilsum

2 - Nanouk Botman

3 - Melissa van Wijk

 

Zaklopen:

Jongens 6/7 jaar:                        Jongens 8/9 jaar:

1 - Bryan Koopmans                 1 - Sean Ceelen

2 - Jesse van Stegeren                2 - Marc Heusdens

3 - Kaj van Vliet                        3 - Danique Verboom

 

Jongens 10/11 jaar:                  Jongens 12/13 jaar:

1 - Yethro van Ingen                1 - Pieter Jansen

2 - Ian Ceelen                          2 - Tyrone de Groot

3 - Peter van de Beek              3 - Joey Neve

 

Meisjes 6/7 jaar:                      Meisjes 8/9 jaar:

1 - Angela Helle                       1 - Kimberley den Heeten

2 - Moniek Bakker                  2 - Gaby Lotterman

3 - Marlissa Streefkerk            3 - Tessa Koppelrath

 

Meisjes 10/11 jaar:                  Meisjes 12/13 jaar:

1 - Nanouk Botman                 1 - Annelieke Harmsen

2 - Melissa van Wijk                2 - Ilona de Vries

3 - Anabel Botman                  3 - Jerney Beukeboom

 

Mastklimmen: (deelnemers jeugdolympiade)

Jongens 6 t/m 9 jaar:                Jongens 10 t/m 13 jaar:

1 – Danique Verboom             1 – Dion Beukeboom

2 – Rick van der Velden          2 – Martin Tetteroo

3 -                                           3 – Ian Ceelen

 

Meisjes:

1 – Sabine Heusdens

2 – Angela Tetteroo

3 –

 

Ringsteken met auto's:

1 - Frits en Sjors Zeinstra (voor de 12e keer de eerste prijs!!)

2 - Robert Verkerk en Erik Nagel

3 - Wim Erkelens en Jeroen Bakels

 

Tobbetje Steken:

1 - Dick van Barneveld

2 - Jan Willem Meijer

3 - Menno de Groot

 

Familie fiets puzzeltocht:

Volwassenen:                           Kinderen:

1 - Piet en Ypie de Graaf         1 – Ricardo Dokter

2 - A.P. Rhijnsburger               2 – Sam Hilkens

3 - Corline Koolhaas               3 – Gerben Roos

 

Ringsteken te paard of pony:

Te pony:                                            Te paard:

1 – Alie Klarenbeek / Natasja Buys   1 – Ilse Kleyn

2 – Charlotte Bakker                         2 – Larissa Tabak

3 – Caroline Bos                               3 – Nicole Bakels

 

Etalage wedstrijd:

Groepen 5 / 6:                         Groepen 7 / 8:

1 – Marit van Es                      1 – Luke Pocket

2 – Niels Rustenburg                2 – Floris van de Hoed

3 – Claudia van Vliet                3 – Dennis Backer

 

Spijkerbroek hangen:

Jeugd:                                      Volwassenen:

1 – Johan Meijer                      1 – Wim van Mansom

2 – Anne-Roos Gravestein       2 – Daniël Meijer

3 – Jan van Mansom                3 – Albert Meijer

 

Gondelvaart 5 mei 2000:

Volwassenen:                      o.l.v:

1 – 1000 jaar pleisterplaats voor De Heeren van Aemstel

                                           J. de Haan                          Ouderkerk a/d Amstel

2 – Champagne Feest         D. Verburg                         Amstelveen

3 – Urbanus Kerk,  Korte Brug en Hervormde Kerk

                                           D. Bosch                            Ouderkerk a/d Amstel/Wilnis

4 – Fietser op weg naar Ouderkerk

                                           H. v.d. Berg                        Ouderkerk a/d Amstel

Poedelprijs:

* - Verlichtte boot               W. Bouwman                      Amstelveen

 

Jeugd:

1 – Relaxen aan de Amstel  Martin & Angela Tetteroo   Ouderkerk a/d Amstel

2 – Onder Moeder’s parasolletje

                                           Tessa Markus                     Amstelveen

 

Eervolle vermelding:

* - Gedempte Havenkoor   H. Compier                         Amstelveen