Uitslagen 2000  Uitslagen 2002  Uitslagen 2003 

Uitslagenoverzicht Koninginnefeesten 2001

Laatste wijziging: zaterdag 26 mei 23:52 uur.

Familie fietspuzzeltocht
Jeugdolympiade
Kinderspelen
Mastklimmen (deelnemers jeugdolympiade)
Oranjeroeiwedstrijd
Ringsteken met auto's
Ringsteken te paard of pony
Skeeleren (Inline skaten)
Sla 'm d'r af
Spijkerbroek hangen
Tobbetjesteken
Tonknuppelen
Vossenjacht

 


 

Oranjeroeiwedstrijd:      Gemiddelde tijd:

1 – ’t Kofschip        –        1.55 min.

2 – Amstelschool     –        1.77 min.

3 – ’t Kofschip        –        1.78 min.

4 – Hekmanschool  –        1.83 min.

5 – Amstelschool     –        1.87 min.

6 – Amstelschool     –        2.04 min.

7 – Hekmanschool  –        2.34 min.

8 – Hekmanschool  –        2.42 min.

 

Vossenjacht:

Groepen 5/6:                                                 Groepen 7/8:

1 – Bart Verheul             (Amstelschool)        1 – Suzanne Kuiper               (Jan Hekmanschool)

2 – Madelijne Stap         (Amstelschool)        2 – Jeroen de Wit                  (‘t Kofschip)

3 – Lennard Korrel        (‘t Kofschip)           3 – Sylvia van der Velde        (‘t Kofschip)

 

Sla 'm d'r af:

9 t/m 12 jaar

Meisjes:                                            Jongens:

1 – Esther Koolhaas                          1 – Remco Koolhaas

2 – Nicole Diederee                          2 – Mike Samson

3 – Amanda Gooijers                        3 – Reinout Harmse

 

13 t/m 16 jaar

1 – Michelle Leeuw                           1 – Tom Duncker

2 – Esther v.d. Roest                         2 – Ard Bosman

3 – Annelieke Harmse/Linda Korrel   3 – Jelle Straver

 

Ringsteken te paard of pony:

Niet doorgegaan

 

Spijkerbroek hangen:

Jeugd:                                      Volwassenen:

1 – Lukas Meijer                     Geen deelnemers

2 – Ard Bosman                     

3 – Bart Stuijt

4 – Daniλl Meijer                    

 

Inline skaten (skeeleren) en de Korte sprint race:

6/7 jarigen:

Jongens:                                   Meisjes:

1 – Melvin Dokter                   1 – Judith v. Diederen

1 – Egbert van                         2 – Lesley Schrama

      Maarschalkerwaart                  Sara Schrama

                                               3 – Lisette Meijer

 

8 jarigen:                                  9 jarigen:

Jongens:                                   Meisjes:

1 – Maxim v.d. Akker             1 – Sabrina v. Meerveld

 

9 jarigen:

Jongens:

1 – Jason Willems

2 – Bram Meijer

3 – Ernst v. Maarschalkerwaart

 

10 jarigen

Jongens:                                   Meisjes:

1 – Ricardo Dokter                  1 – Lotte Kramps

2 – Zegert Buitendijk               2 – Gaby Lotterman

3 – Joep Lotterman

 

11/12 jarigen

Jongens:                                   Meisjes:

1 – Arie Buitendijk                   1 – Nicole v. Diederen

2 – Jan Pieter Meijer                2 – Juliλtte v. maarschalkerwaart

3 – Johannus v. Mansom          3 – Cheryl Stips

 

13/14 jarigen:

Jongens:

1 – Johan Willemse

 

 

Familie fiets puzzeltocht:

Volwassenen:                           Kinderen:

1 – E.R. v/d Hoed                   1 – Walt en Lynn Schagen

2 – G.W.R.A. Wirz                 2 – Angela Tetteroo

3 – A. v.d. Pligt                       3 – Laurens Boterman

 

Jeugd olympiade:

Doelschieten:

Jongens 6/7 jaar:                      Jongens 8/9 jaar:

1 – Edwin Meijer                     1 – Jeroen backer

      Marco Smit

      Errol Stangenberger

2 – Karim Elmorabit                2 – Shailen Sheoratan

                                                     Rick Vermey

3 – Youri Ruppert                    3 – Erwin van Beek

                                                     Gijsbert vd Geer

                                                     Lennard Korrel

                                                     Mitchel Schram

                                                     Alexander Altena

 

Jongens 10/11 jaar:                  Jongens 12/13 jaar:

1 – Martijn Suyt                       1 – Dennis Backer

2 – Jeroen Lauwers                 2 – Tim de Boer

3 – Jimmy Egglston                  3 – Dennie van Ingen

      Daan Gehrels

 

Meisjes 6/7 jaar:                      Meisjes 8/9 jaar:

1 – Alissa Henry                      1 – Rosanna Proost

2 – Jasmijn Alkaf                     2 – Christine Isenborghs

      Dianne Heeren                        Barbara de Dood

                                                     Eliza van Twisk

                                                     Cezanne Spaapen

                                                     Rebekka de Wit

3 – Priscilla Schram                 3 – Annabelle Aaftink

                                                     Loes de Kuiper

 

Meisjes 10/11 jaar:                  Meisjes 12/13 jaar:

1 – Gaby Lotterman                 1 – Kimberley Fidom

2 – Suzanne Kragtwijk             2 – Melissa van Wijk

3 – Cheryl Stips                       3 – Nienke Sieverding

                                                     Roosje Goll

 

Hardlopen:

Jongens 6/7 jaar:                      Jongens 8/9 jaar:

1 – Abel Vos                           1 – Jesse van Stegeren

2 – Maarten Lauwers               2 – Niels Vos

3 – Sebastiaan de Boer            3 – Walt Schagen

 

Jongens 10/11 jaar:                  Jongens 12/13 jaar:

1 – Marc van Vliet                   1 – Joshua van de Kooy

2 – Mike de Zwart                   2 – Jeroen Straver

3 – Robin Vet                          3 – Bas leupen

 

Meisjes 6/7 jaar:                      Meisjes 8/9 jaar:

1 – Moniek Backer                  1 – Marlissa Streefkerk

2 – Dianne Heeren                   2 – Rosanna Proost

3 – Rachel Spronk                   3 – Roos Wiggelendam

 

Meisjes 10/11 jaar:                  Meisjes 12/13 jaar:

1 – Gaby Lotterman                 1 – Melissa van Wijk

2 – Marcella Wesseling            2 – Jennifer Oudshoorn

3 – Esther Koolhaas                3 – Michelle Leeuw

 

Balwerpen:

Jongens 6/7 jaar:                      Jongens 8/9 jaar:

1 – Dimitri Roschar                  1 – Michiel v. Dusseldorp

      Dion Verboom

      Joris jansen

      Rody van Riet

2 – Quinten Bakker                 2 – Brian Koopmans

      Gerard vd Velde

3 – Dominique Pfundt              3 – Tommy Bindels

      Dion Cuiper

      Tim Baas

 

Jongens 10/11 jaar:                  Jongens 12/13 jaar:

1 – Patrick Melissen                1 – Michiel Groen

2 – Mike de Zwart                   2 – Joshua van de Kooy

3 – Ravel Stangenberger          3 – Rick–Robert Bergsma

 

Meisjes 6/7 jaar:                      Meisjes 8/9 jaar:

1 – Moniek Backer                  1 – Marlissa Streefkerk

2 – Sabine van Dijk                 2 – Lesley vd Woude

3 – Prisilla Schram                   3 – Marije Poiesz

                                                     Arlette Wirz

                                                     Leontien Drager

                                                     Annabelle Aaftink

                                                     Nikita Beukeboom

 

Meisjes 10/11 jaar:                  Meisjes 12/13 jaar:

1 – Nikki Zwart                       1 – Jennifer Oudshoorn

2 – Nanouk Botman                2 – Melissa van Wijk

3 – Esther Koolhaas                3 – Sherida van Oostwaard

      Iris Kloppenburg

 

Verspringen:

Jongens 6/7 jaar:                      Jongens 8/9 jaar:

1 – Dimitri Roschar                  1 – Jesse van Stegeren

2 – Marco Smit                       2 – Jeroen Backer

3 – Gerard vd Velde                3 – Luc van Oostveen

 

Jongens 10/11 jaar:                  Jongens 12/13 jaar:

1 – Jos Vlaar                           1 – Bas Rijpkema

2 – Tijmen Veltman                  2 – Stephan Brits

3 – David vd Vegt                   3 – Joshua van de Kooy

 

Meisjes 6/7 jaar:                      Meisjes 8/9 jaar:

1 – Moniek Backer                  1 – Marlissa Streefkerk

      Dianne Heeren                        Roos Wiggelendam

2 – Rachel Spronk                   2 – Nikita Beukeboom

3 – Carlijn van den Pol             3 – Inge Roos

 

Meisjes 10/11 jaar:                  Meisjes 12/13 jaar:

1 – Daphne Kuyl                     1 – Michelle Leeuw

2 – Marcella Wesseling            2 – Melissa van Wijk

3 – Esther Koolhaas                3 – Jennifer Oudshoorn

 

Zaklopen:

Jongens 6/7 jaar:                        Jongens 8/9 jaar:

1 – Dimitri Roschar                    1 – Jesse van Stegeren

2 – Dion Cuiper                         2 – Kaj van Vliet

3 – Errol Stangenberger             3 – Niels Vos

 

Jongens 10/11 jaar:                  Jongens 12/13 jaar:

1 – Shane Oosterling                1 – Joshua van de Kooy

2 – Stefan Wesseling                2 – Ian Ceelen

3 – Jeffrey Koopmans              3 – Remco Koolhaas

 

Meisjes 6/7 jaar:                      Meisjes 8/9 jaar:

1 – Carlijn van den Pol             1 – Lesley vd Woude

2 – Rachel Spronk                   2 – Leontien Drager

3 – Sabine van Dijk                 3 – Robin Meester

 

Meisjes 10/11 jaar:                  Meisjes 12/13 jaar:

1 – Nanouk Botman                1 – Melissa van Wijk

2 – Esther Koolhaas                2 – Nicole Diederen

3 – Gaby Lotterman                 3 – Sherida v Oostwaard

                                                     Nicola Boogaarts

 

Kinderspelen:

Darts:

Groep 1/2:                               Groep 7/8:

1 – Sebastiaan Post                 1 – Boudewijn Muller

2 – Irma Streefkerk                 2 – Melvin Matthesius

      Ramon Groeneweg

3 – Casper v/d Veen                3 – Sander van Dijk

 

Blikje omgooien:                      Blikje omgooien:

Groep 1/2:                               Groep 1/2:

1 – Joλlle Damen                     1 – Jessie Slingerland

2 – Melvin Dokter                   2 – Jurian Oud

3 – Tim Vlug                            3 – Thijs de Dood

 

Vlaggetje steken:                      Vlaggetje steken:

Groep 1/2:                               Groep 1/2:

1 – Jesmin de Jong                   1 – Floris van de Linde

2 – Ramona Vermeij                2 – Demy Zimmerman

3 – David Schreurs                  3 – Tim de Haan

 

Skippybal:

Groep 3/4:

1 – Marlissa Streefkerk

2 – Moniek Backer

3 – Shannon Zutt

 

Kegelen:

Groep 3/4:                               Groep 3/4:

1 – Pim van Leeuwen               1 – Gerard v/d velde

2 – Quinten Bakker                 2 – Lisanne Soederhuysen

3 – Nick Jan Broers                 3 – Judith Diederen

 

Was ophangen:                        Grote handen spel:

Groep 5/6:                               Groep 5/6:

1 – Annabelle Dasselaar           1 – Femke Overing

2 – Lotte Kramps                    2 – Koen Kuiper

3 – Terry v/d broek                 3 – Stefan Streefkerk

 

Water dragen:                          Zaklopen:

Groep 5/6:                               Groep 7/8:

1 – Maseim v/d Acker             1 – Ian Ceelen

2 – Jos Vlaar                           2 – Daisy van Muyden

3 – Jeffrey Damen                    3 – Esther Koolhaas

 

Busje lopen:                             Ringsteken op de fiets:

Groep 7/8:                               Groep 7/8:

1 – Marcella Wesseling            1 – Thijs Fransen

2 – Cheryl Stips                       2 – Sander van der Steen

3 – Roxanne Zutt                     3 – Marcel van der velde

 

Tobbetje Steken:

1 – Wim v Mansom

2 – Edwin de Groot

3 – Karel Verkerk

 

Mastklimmen: (deelnemers jeugdolympiade)

Jongens 6 t/m 9 jaar:                Jongens 10 t/m 13 jaar:

1 – Guido Andriessen              1 – Dion Beukeboom

2 – Dion Verboom                   2 – Mike Samson

3 – Dion Cuiper                       3 – Tymen Veltman

 

Meisjes:

1 – Esther Koolhaas

2 – Sabrina ten Heeten

3 – Angela Tetteroo

 

Ringsteken met auto's:

1 – Frits en Sjors Zeinstra (voor de twaalfde keer de eerste plaats!!)

2 – Hans en Willem Meijer

3 – Robbert en Rommert van Til

 

Tonknuppelen (xxx deelnemers)

1 – Remco Geijsel

2 – Han de Milde

3 – Dennis Hoogeboom