Uitslagen 2000  Uitslagen 2001  Uitslagen 2003 

Uitslagenoverzicht Koninginnefeesten 2002

Laatste wijziging: donderdag 2 mei 23:13 uur.

Sla 'm d'r af
Vossenjacht
Spijkerbroek hangen
Skeeleren (Inline skaten)
Familie fietspuzzeltocht              (afgelast)
Oranjeroeiwedstrijd
Tonknuppelen
Jeugdolympiade
Tobbetjesteken
Mastklimmen (deelnemers jeugdolympiade)
Ringsteken met auto's
Kinderspelen
Ringsteken te paard of pony

 


 

Sla 'm d'r af:

9 t/m 12 jaar

Meisjes:                                            Jongens:

1 – Esther Koolhaas                          1 – Mike Samsom

2 –                                                    2 – Reinout Harmsen

3 –                                                    2 – Robin Leeuw

                                                         3 – Sean Ceelen

 

13 t/m 16 jaar

1 – Michelle Leeuw

2 –

3 – 

 

Vossenjacht:

Groepen 5/6:                                                 Groepen 7/8:

1 – Isabelle Wever         (Hekmanschool)      1 – Mariska Korree               (‘t Kofschip)

2 – Carlijn v.d. Pol         (Hekmanschool)      2 – Felicia van der Graaf        (Hekmanschool)

3 – Garja Sanders          (Hekmanschool)      3 – Nikki de Zwart                (‘t Kofschip)

 

Spijkerbroek hangen:

Jeugd 9/12 jarigen:                   Jeugd 13/16 jarigen:

1 – Walt Schagen                    1 – Martin Tetteroo

2 – Luke Pockett                     2 – Jaemy de Boer

3 – Esmee Pappot                   3 – Riekje Schrage

 

Inline skaten (skeeleren) en de Korte sprint race:

8/10 jaar

Meisjes:

1 – Eva Keysper

2 – Nikki Witsenboer

3 – Kimberley de Heer

 

11/12 jarigen

Jongens:

1 – Ricardo Dokter

2 – Zegert Buitendijk

3 – Geert van Zijverden

 

13 jarigen

Jongens:

1 – Arie Buitendijk

2 – Lucas Meier

3 – Johannes van Mansora

 

Familie fiets puzzeltocht:

Afgelast vanwege het slechte weer.

 

Oranjeroeiwedstrijd:     Gemiddelde tijd:

1 – Amstelschool 8           – 1.47.29 min.

2 – Amstelschool 7           – 1.56.56 min.

3 – Hekmanschool 8         – 2.09.82 min.

4 – Hekmanschool 7A      – 2.10.90 min.

5 – Hekmanschool 7C      – 2.14.29 min.

6 – Hekmanschool 7B      – 2.27.08 min.

7 – ‘t Kofschip                 – 2.38.59 min.

 

Tonknuppelen: (132 deelnemers)

1 – Ruurd Klein Langenhorst

2 – Knuppel 12!

3 – Herman Compier

 

Jeugd olympiade:

Doelschieten:

Jongens 6/7 jaar:                      Jongens 8/9 jaar:

1 – Robin Heins                       1 – Tommy Bindels

2 – Quinten Bakker                 1 – Abel Vos

2 – Berend Termeer                 2 – Desley Douglas

3 – Jerom Meester                   2 – Marco Smit

3 – Dylan Beukenkamp            3 – Martijn van Leeuwen

 

Jongens 10/11 jaar:                  Jongens 12/13 jaar:

1 – Stefan Streefkerk               1 – Gijs Verheul

1 – Donny Slingerland              2 – Patrick Weygertse

2 – Olivier Helle                       3 – Remco Koolhaas

3 – Thijs van de Loo

3 –  Ruben Baas

 

Meisjes 6/7 jaar:                      Meisjes 8/9 jaar:

1 – Sandrine van Acker           1 – Kim van Dongen

2 – Simone Korrel                   2 – Dianne Heeren

2 – Irma Streefkerk                 3 – Vera Brouwer

3 – Vivian Affourtit                  3 – Eliza van Twisk

3 – Simone Bindels

 

Meisjes 10/11 jaar:                  Meisjes 12/13 jaar:

1 – Patricia van Twisk              1 – Daisy van Muijden

1 – Lesley v.d. Woude             2 – Esmee Pappot

2 – Sharon Hinrich                   3 – Renate Scholte

3 – Jill van Bennekom

3 – Myrthe Verhoog

 

Hardlopen:

Jongens 6/7 jaar:                      Jongens 8/9 jaar:

1 – Jeffrey Berendsen              1 – Cor Bellaar

2 – Hein Koster                       2 – Pim van Leeuwen

3 – Thijs van de Pol                 3 – Bryan Koopmans

 

Jongens 10/11 jaar:                  Jongens 12/13 jaar:

1 – Vincent Gorka                   1 – Ian Ceelen

2 – Jeffrey Koopmans              2 – Joey de Zwart

3 – Robert van Bodegraven     3 – Mike de Zwart

 

Meisjes 6/7 jaar:                      Meisjes 8/9 jaar:

1 – Irma Streefkerk                 1 – Kimberley de Heer

2 – Nikki Klopper                   2 – Eliza van Twisk

3 – Jacqueline Vlaanderen        3 – Robin Meester

                                               3 – Dianne Heeren

 

Meisjes 10/11 jaar:                  Meisjes 12/13 jaar:

1 – Gaby Lotterman                 1 – Julie van Bennekom

2 – Cezanne Spaapen              2 – Melissa van Wijk

3 – Sharella Heury                   3 – Esther Koolhaas

 

Balwerpen:

Jongens 6/7 jaar:                      Jongens 8/9 jaar:

1 – Quinten Bakker                 1 – Jeroen Hiel

1 – Martijn Verhoog                2 – Dimitri Roschar

2 – Abrahim Elgazar                3 – Robin Vastenou

2 – Hidde Kooyman

2 – Jerom Meester

3 – Bart de Vries

 

Jongens 10/11 jaar:                  Jongens 12/13 jaar:

1 – Ernst Maarschalkerw.        1 – Remco Koolhaas

2 – Vincent Gorka                   2 – Ian Ceelen

2 – Sean Ceelen                      3 – Shane Oosterling

3 – Ruben Baas

3 – Rohen Chandihok

3 – Patrick Melissen

 

Meisjes 6/7 jaar:                      Meisjes 8/9 jaar:

1 – Irma Streefkerk                 1 – Marlissa Streefkerk

2 – Joelle Damen                     1 – Vera Brouwer

3 – Yvette van Twisk               2 – Kimberley de Heer

                                               3 – Barba de Dood

 

Meisjes 10/11 jaar:                  Meisjes 12/13 jaar:

1 – Nikki de Zwart                  1 – Esther Koolhaas

2 – Chelsea Hamming              2 – Julie van Bennekom

2 – Mariska Korrel                  3 – Renate Scholte

3 – Nikita Beukeboom

3 – Sabrina van Meerveld

 

Verspringen:

Jongens 6/7 jaar:                      Jongens 8/9 jaar:

1 – Jurgen Baas                       1 – Kaj van Vliet

2 – Jerom Meester                   2 – Jacky Vermeij

2 – Bob Barlag                        3 – Guido Andriessen

3 – Pieter-Bas Bentinck

 

Jongens 10/11 jaar:                  Jongens 12/13 jaar:

1 – Olivier Helle                       1 – Patrick Weijgertse

2 – Michiel Vastenou               2 – Jasper Wolff

3 – Ricardo Dokter                  3 – Shane Oosterling

 

Meisjes 6/7 jaar:                      Meisjes 8/9 jaar:

1 – Irma Streefkerk                 1 – Marlissa Streefkerk

2 – Nikki Klopper                   2 – Rachel Spronk

2 – Romy Koopmans               3 – Kimberley de Heer

2 – Ronesca Groenewoud

3 – Jacqueline Vlaanderen

 

Meisjes 10/11 jaar:                  Meisjes 12/13 jaar:

1 – Gaby Lotterman                 1 – Esther Koolhaas

2 – Nikki de Zwart                  2 – Julie van Bennekom

3 – Patrick van Twisk              3 – Melissa van Wijk

 

Zaklopen:

Jongens 6/7 jaar:                      Jongens 8/9 jaar:

1 – Bas Bindels                        1 – Kaj van Vliet

2 – Arjen Okma                      2 – Jim Barlag

3 – Martijn Verhoog                3 – Jesper Stok

 

Jongens 10/11 jaar:                  Jongens 12/13 jaar:

1 – Sean Ceelen                      1 – Ian Ceelen

2 – Joep Lotterman                  2 – Patrick Weijgertse

3 – Rick van de Velde             3 – Daniel Aaftink

 

Meisjes 6/7 jaar:                      Meisjes 8/9 jaar:

1 – Irma Streefkerk                 1 – Robin Meester

2 – Piroschka van Leeuwen     2 – Carlijn v.d. Pol

3 – Jacqueline Vlaanderen        3 – Kimberley de Heer

 

Meisjes 10/11 jaar:                  Meisjes 12/13 jaar:

1 – Cezanne Spaapen              1 – Esther Koolhaas

2 – Mariska Korrel                  2 – Melissa van Wijk

3 – Madelijne Stap                  3 – Suzanne Koolhaas

 

Uitslagen per vereniging:

1 – NEA Handbal

2 – HIC

3 – OSDO Voetbal

 

Tobbetje Steken:

1 – Jan-Willem Meijer

2 – Jolanda Meijer

3 – Rob Hellenberg

 

Mastklimmen: (deelnemers jeugdolympiade)

Jongens 6 t/m 9 jaar:                Jongens 10 t/m 13 jaar:

1 – Pieter Arnz                        1 – Mike Samsom

2 – Gido Andriessen                2 – Martin Tetteroo

 

Meisjes 10 t/m 13 jaar:

1 – Sabrina den Heeten

2 – Nikita Beukeboom

3 – Shanelle Henry

      Mariska Korrel

4 – Inge Roos (aanmoedigingsprijs)

 

Ringsteken met auto's:

1 – Frits en Sjors Zeinstra (voor de dertiende keer de eerste plaats!!)

2 – Jan-Willem en Hans Meijer

3 – Robbert en Rommert

 

Kinderspelen:

Darts:

Groep 1/2:                               Groep 7/8:

1 – Rijk Key                            1 – Mike Samsom

2 – Jessica den Heeten             2 – Felicia v.d. graaf

3 – Homra Arzomand              3 – Michael Wormers

 

Blikje omgooien:

Groep 1/2:

1 – Priscilla Buitendorp

2 – Jelle de jager

3 – Juriaan Oud

 

Vlaggetje steken:                      Vlaggetje steken:

Groep 1/2:                               Groep 1/2:

1 – Swen Marner                     1 – Max Blommart

2 – Jennifer Rijkeboer              2 – Fuad Alkaf

                                               2 – Demi Summerman

3 – Loran v.d. Poel                  3 –

 

Skippybal:                               Kegelen:

Groep 3/4:                               Groep 3/4:

1 – Desirι Korrel                     1 – Arjen Okma

2 – Jack Jager                         2 – Michel Stuit

3 – Sacha van Muijden            3 – Bob Ponsen

 

Was ophangen:                        Water dragen:

Groep 5/6:                               Groep 5/6:

1 – Inge Roos                          1 – Pim van Leeuwen

2 – Annabel Dasselaar             2 – Joshua de Groot

3 – Sabrina den Heeten            3 – Jeffrey Damen

 

Grote handen spel (meisjes):     Grote handen spel (jongens):

Groep 5/6:                               Groep 5/6:

1 – Melissa Streefkerk             1 – Walt Schagen

2 – Patricia Korrel                   2 – Jaco Heins

3 – Marlou Bultman                 3 – Quin v.d. Graaff

 

Zaklopen:

Groep 7/8:

1 – Esther Koolhaas

2 – Angela Tetteroo

3 – Tessa Koppelrath

 

Busje lopen:                             Ringsteken op de fiets:

Groep 7/8:                               Groep 7/8:

1 – Esmee Pappot                   1 – Marsha Schut

2 – Ricardo Dokter                  2 – Mariska Korrel

3 – Stefan Wesseling                3 – Stephanie Blake

 

Ringsteken te paard of pony: (18 deelnemers)

Te pony:                      Naam pony:          Te paard:                       Naam paard:

1 – Mandy Israel          Daisy                    1 – Jenny / Danny           Ronald

2 – Natasja Buys         Nanouska             2 – Eveline Baas             Dorien

3 – Marissa Balvert      Romario               3 – Lisette te velde         Dorien

4 – Tara Woud            Boris                    4 – Charlotte Thoolen     Lucky Lady