Uitslagen van 2004

Zondag 25 april 2004
Familie Fiets Puzzeltocht Volwassenen
  1. Laura de Kuiper
  2. Tony Neuteboom
  3. Diny van de Woude
Klik hier voor de antwoorden

Kinderen
  1. Barbara de Dood
  2. Stephanie Rozekrans
  3. Melvin Dokter
Dinsdag 27 april 2004
Oranjeroeiwedstrijd
  1. Amstelschool 7/8, boot 4, 2.17 min.
  2. Hekmanschool 7a 1, boot 1, 2.20 min.
  3. Amstelschool 8, boot 3, 2.29 min.
  1. Hekmanschool 7a 2, boot 2, 2.32 min.
  2. 't Kofschip 7, boot 5, 2.33 min.
Vossenjacht Groepen 5/6
  1. Dion Cuiper
  2. Alissa Henry
  3. Romy van 't Veer
Groepen 7/8
  1. Maxime Ormskirit
  2. Jesper Stok
  3. Cynthia Meijer
Verkiezing meest originele
"Oranje Miss Ouderkerk"
Stephanie Hendriksen & Mariska Cardozo
Woensdag 28 april 2004
Kinderspelen Groepen 1 & 2

Blikjes omgooien

  1. Mats
  2. Rutger
  3. Sam & Karen

Vlaggetje steken

  1. Mara Kross
  2. Fee Dorpmans
  3. Djune van Leeuwen & Tijmen v.d. Brink
Groepen 5 & 6

was ophangen

  1. Shannon de Zwart
  2. Jamie de Zwart
  3. Jiska Wierdsma

Water dragen

  1. Bas Bindels
  2. Sebastiaan van Thienen
  3. Coen v.d. Brink

Grote Handen Spel

  1. Rianne Bernsen
  2. Azra Talic
  3. Rosa Keijspen
Groepen 3 & 4

Kegelen

  1. Jeremy
  2. Amy
  3. Jessie

Skippybal

  1. Michel Sluit
  2. Mitchel de Groot
  3. Fuad Akaf

Groepen 7 & 8

Busje lopen

  1. Marlissa Streefkerk
  2. Kimberley den Heeten
  3. Rebekka de Wit

Darts

  1. Mitchel Damen
  2. Joffrey Damen
  3. Quinten v.d Graaf
Ringsteken op de fiets
  1. Yuri Roschar
  2. Pim van Leeuwen
  3. Harmen v.d. Steenhoven

Zaklopen

  1. Gerard v.d. Velde
  2. Jeroen Wormers
  3. Jesper Stok
Ringsteken te paard of pony Door de regen is dit onderdeel helaas afgelast.
Vrijdag 30 april 2004
Oranje-Letter-Kwis Groepen 1 t/m 4: Christel van de Laar
Groepen 5 t/m 8: Mitchel Melissen
38e Jeugdolympiade
Balwerpen Jongens
6-7 jaar 1 Tom Klopper SVO Voetbal 14
2 Tom van Waveren   SVO Voetbal 13.5
3 Sander Bindels SVO Voetbal 13.5
8-9 jaar 1 Martijn verhoog SVO Voetbal 21
2 Youri Ruppert SVO Voetbal 19.5
3 Hidde Kooijman SVO Voetbal 19
10-11 jaar 1 Abel Vos SVO Voetbal 22
2 Kai van Vliet SVO Voetbal 21.5
3 Lorenzo van Wijk SVO Voetbal 20.5
12-13 jaar 1 Ernst v. Maarschalkerwaart SVO Voetbal 31
2 Rodin Affourtit HIC 26
3 patrick Melissen SVO Voetbal 25
  Meisjes
6-7 jaar 1 Demi Zimmerman   NEA Handbal 13.5
2 Sharon Herman NEA Handbal 9
3 Zinzy Ballantine De Snippen 9
8-9 jaar 1 Irma Streefkerk NEA Handbal 16
2 Vivian Affourtit HIC 14.5
3 Simone Korrel NEA Handbal 14.5
10-11 jaar 1 Lylee Zimmerman NEA Handbal 17.5
2 Moniek Backer NEA Handbal 17
3 Maaike Bloem SVO Voetbal 17
12-13 jaar 1 Mariska Korrel NEA Handbal 25
2 Stephanie Helmer HIC 18.5
3 Gaby Lotterman HIC 18
Doelschieten Jongens
6-7 jaar 1 Tim de Haan SVO Voetbal 24
2 Remco van Twist   SVO Voetbal 24
3 Bram Schiphorst SVO Voetbal 23
8-9 jaar 1 Tom Straver SVO Voetbal 28
2 Ramon Persoon SVO Voetbal 28
3 Jelle van Barneveld SVO Voetbal 25
10-11 jaar 1 Egbert v. Maarschalkerwaart SVO Voetbal 27
2 Jesper Stok
Bob Ponsen
SVO Voetbal
SVO Voetbal
24
24
3 Yanick Esser SVO Voetbal 21
12-13 jaar 1 Yves Matthesius
Rohen Chandihok
SVO Voetbal 20
20
2 Daan Kempers HIC 17
3 Stefan Streefkerk SVO Voetbal 14
  Meisjes
6-7 jaar 1 Zoë Winkler NEA Handbal 20
2 Julia van Vliet IVO 15
3 Yvette Broex IVO 13
8-9 jaar 1 Yvette van Twisk
Alissa Henry
HIC
IVO
15
15
2 Evelien Copraij SVO Voetbal 14
3 Debby de Haan NEA Handbal 14
10-11 jaar 1 Gordana Tomazovic NEA Handbal 18
2 Lisanne van Barneveld IVO 18
3 Moniek Backer NEA Handbal 17
12-13 jaar 1 Amby Zimmerman NEA Handbal 16
2 Stephanie Helmers HIC 14
3 Kimberley den Heeten SVO Voetbal 13
Hardlopen Jongens
6-7 jaar 1 Tobias van de Marck SVO Voetbal 9.88
2 Tim Drupsteen SVO Voetbal 10.54
3 Thomas van der Linden SVO Voetbal 10.67
8-9 jaar 1 Jerom Meester SVO Voetbal 9.37
2 Pieter Arntz SVO Voetbal 9.54
3 Thijs van de Pol
Bas Bindels
SVO Voetbal 9.64
10-11 jaar 1 Tommy Bindel SVO Voetbal 9.02
2 Jacky Vermey
Sebastiaan de Boer
Casper van Bodegraven
SVO Voetbal 9.09
3 Bas Timmer SVO Voetbal 9.10
12-13 jaar 1 Robin Vet SVO Voetbal 8.26
2 Ruben Baas SVO VoetbalC 8.70
3 Micheal Coevert
Jeroen Backer
SVO Voetbal 8.85
  Meisjes
6-7 jaar 1 Louel Steiner HIC 10.38
2 Cherita Eijpe IVO 10.92
3 Sharon Herman NEA Handbal 11.00
8-9 jaar 1 Irma Streefkerk NEA Handbal 7.90
2 Kim van Dongen NEA Handbal 9.72
3 Vivian Affourtit HIC 9.87
10-11 jaar 1 Eliza van Twisk HIC 9.06
2 Raychel Spronk NEA Handbal 9.27
3 Mariska Streefkerk NEA Handbal 9.44
12-13 jaar 1 Rosanna Proost SVO Voetbal 8.55
2 Gaby Lotterman HIC 8.71
3 Mariska Korrel NEA Handbal 8.97
Verspringen Jongens
6-7 jaar 1 ... SVO Voetbal ...
2 ... SVO Voetbal ...
3 ... SVO Voetbal ...
8-9 jaar 1 ... SVO Voetbal ...
2 ... SVO Voetbal ...
3 ... SVO Voetbal ...
10-11 jaar 1 ... SVO Voetbal ...
2 ... SVO Voetbal ...
3 ... IVO ...
12-13 jaar 1 ... SVO Voetbal ...
2 ... SVO Voetbal ...
3 ... SVO Voetbal ...
  Meisjes
6-7 jaar 1 ... IVO ...
2 ... IVO ...
3 ... De Snippen ...
8-9 jaar 1 ... IVO ...
2 ... NEA Handbal ...
3 ... HIC ...
10-11 jaar 1 ... NEA Handbal ...
2 ... NEA Handbal ...
3 ... SVO Voetbal ...
12-13 jaar 1 ... NEA Handbal ...
2 ... HIC ...
3 ... NEA Handbal ...
Zaklopen Jongens
6-7 jaar 1 ... SVO Voetbal ...
2 ... SVO Voetbal ...
3 ... SVO Voetbal ...
8-9 jaar 1 ... SVO Voetbal ...
2 ... HIC ...
3 ... HIC ...
10-11 jaar 1 ... SVO Voetbal ...
2 ... SVO Voetbal ...
3 ... SVO Voetbal ...
12-13 jaar 1 ... SVO Voetbal ...
2 ... SVO Voetbal ...
3 ... SVO Voetbal ...
  Meisjes
6-7 jaar 1 ... HIC ...
2 ... IVO ...
3 ... IVO ...
8-9 jaar 1 ... HIC ...
2 ... IVO ...
3 ... HIC ...
10-11 jaar 1 ... NEA Handbal ...
2 ... IVO ...
3 ... SVO Voetbal ...
12-13 jaar 1 ... NEA Handbal ...
2 ... NEA Handbal ...
3 ... HIC ...
Tobbetje Steken
  1. Bernadette Out
  2. Henk van Rossum
  3. Pepijn Nickel
Ringsteken met auto's
  1. Ricardo en Tyrone de Groot
  2. Nellie en Lisa Hotting
  3. Bernadette Out en Irene Westgeest
Zaterdag 1 mei 2004
Verkiezing van de leukste
opa of oma van Ouderkerk
Oma Juursema
Spijkerbroek Hangen 9 - 12 jaar
  1. Sebastiaan van Thienen
  2. Lynn Schagen
  3. Stijn Boonstra
13 - 16 jaar
  1. Martin Tetteroo
  2. Lukas Meijer
  3. Frederik Marinissen
Tonknuppelen
  1. Simone Combier, Tonknuppelkampioene 2004 (eerste vrouw uit de geschiedenis die Tonknuppelen wint)
  2. Vincent Allard
  3. Jeffrey Scheidegger
Kratstapelen
  1. Janno Wals & Dirk Pepping
  2. Remco Houtkamp & Justin Wanker
    (buiten de tijd zijn zij zelfs tot een
    stapel van 22 kratten gekomen!!!!)
  3. Erik Kouwenhoven & Erik Westerink