Uitslagen van 2005

Zondag 25 april 2005
Familie Fiets Puzzeltocht Volwassenen
  1. Mieke Samsom
  2. Diny van der Woude
  3. Gloria Wirz
Klik hier voor de antwoorden

Kinderen
  1. Robin Looij, 9 jaar
  2. Suzanne Stuijt, 12 jaar
  3. Sylvia Kragtwijk, 11 jaar
Dinsdag 26 april 2005
Oranjeroeiwedstrijd
Ploeg Totale tijd Gemiddelde tijd
1 Jan Hekmanschool groep 8A 6.32,84 2.10,95
2 't Kofschip groep 8A 6.46,92 2.15,64
3 Amstelschool groep 8A 6.50,90 2.16,97
4 Jan Hekmanschool groep 7B 6.61,04 2.20,35
5 Jan Hekmanschool groep 7A 8.38,12 2.79,37
De leerkrachten:
1 't Kofschip 2.24,33
2 Jan Hekmanschool 2.34,75
(met een eervolle vermelding voor hun mooie outfit!!!!!)

Ringsteken te paard of pony
  1. Lesley van der Woude
  2. Angela de Wit
  3. Sandra Stuijt
  4. Lisanne Neuteboom

Woensdag 27 april 2005
Kinderspelen Groepen 1 & 2

Blikjes omgooien

  1. Rayen Jonker / Floris Andriessen
  2. Karen Schmiat / Jurrian v.d. Voort
  3. Mitchell Spell / Hidde ten Veen

Vlaggetje steken

  1. Renť van Twisk
  2. Fee Dorpmans
  3. Abigail Oostenrijk
Darts
  1. Monica Blom
  2. Jesper vh Hull
  3. Gavin de Vroede

Groepen 3 & 4

Kegelen

  1. Sven Albers
  2. Ard
  3. Jessica den Hertog

Skippybal

  1. Mara Kross
  2. Djune van Leeuwen
  3. Jasmijn Barlag

Groepen 5 & 6

was ophangen

  1. Simone Korrel
  2. Amy Berkhout
  3. Irma Streefkerk

Water dragen

  1. Michel de Groot
  2. Joëlle Damen
  3. Jeffrey Verhoef

Grote Handen Spel

  1. Sacha Albers
  2. Jessica den Heeten
  3. Lisette Feitsma

Groepen 7 & 8

Ringsteken op de fiets

  1. Romy Boer
  2. Jacqueline Vlaanderen
  3. Eva Keijsper

Zaklopen

  1. Marlissa Streefkerk
  2. Sabrina den Heeten
  3. Shannon de Zwart
Verkiezing van de leukste opa of oma van Ouderkerk Helaas is dit niet doorgegaan omdat we te weinig aanmeldingen hadden.
donderdag 28 april 2005
Vossenjacht Groepen 5/6
  1. ...
  2. ...
  3. ...
Groepen 7/8
  1. ...
  2. ...
  3. ...
vrijdag 29 april 2005
Inline Skate wedstrijd 5 - 6 jaar
  1. Juliëtte de Groot
  2. Robin Becker
7 - 8 jaar
  1. Alex ???
  2. Rob Bosman
  3. Chloë Becker
  4. Tom
  5. Lisa ???
9 - 10 jaar
  1. Melvin Dokter
  2. Lisette Meijer
  3. Dino Hendriks
  4. Desirè Korrel
11 - 12 jaar
  1. Dijon Kuiper
  2. Marlissa Streefkerk
13-14 jaar
  1. Ricardo Dokter
  2. Vincent Meijer
K O N I N G I N N E D A G
38e Jeugdolympiade
Balwerpen Jongens
6-7 jaar 1 Mick de Haan
2 Patrick de Wit
3 Wanne de Vries
8-9 jaar 1 Sil Wiersma
2 Pieter Arntz
3 Menno van Rijn
10-11 jaar 1 Gerard van Velde
2 Sander Soekhradj
3 Martijn Verhoog
12-13 jaar 1 Ernst van Maarschalkerwaart
2 Lennard Korrel
3 Lorenzo van Wijk
  Meisjes
6-7 jaar 1 Jady Douglas
2 Sonja Witteveen
3 Ilse Koolhaas
8-9 jaar 1 Vivian Affourtit
2 Irma Streefkerk
3 Simone Bindels
10-11 jaar 1 Sacha van Muijden
2 Sophia Backer
3 Jacqueline Vlaanderen
12-13 jaar 1 Stephanie Helmer
2 Sandra Stuyt
3 Patricia Korrel
Doelschieten Jongens
6-7 jaar 1 Frank Beekveldt
2 Timo Wierdsma
3 Matthijs Zuilichem
8-9 jaar 1 Thijs de Dood
2 Sven Albers
3 Max Blomaard, Tim de Haan, Wessel van Vliet, Pieter Arntz
10-11 jaar 1 Sebastiaan van Thienen
2 Peter Okma
3 Sander Soekhradj
12-13 jaar 1 Jeroen Worners, Lennard Korrel, Bast Timmer
2 Jeroen Backer
3 Jackey Vermey
  Meisjes
6-7 jaar 1 Charlotte JurriŽn
2 Laura Vlug
3 Amber Hinrich
8-9 jaar 1 Sharon Herman
2 Sanne van Piggelen
3 Vivian Affourtit
10-11 jaar 1 Carlijn van de Pol
2 Jacqueline Vlaanderen
3 Evelien Copray
12-13 jaar 1 Arlette Wirtz
2 Maaike Bloem
3 Rosanna Proost
Hardlopen Jongens
6-7 jaar 1 Tijmen van den Brink
2 Patrick de Wit
3 Frank Beekveldt
8-9 jaar 1 Tim Drupsteen
2 Sil Wiersma
3 Thijs van den Pol
10-11 jaar 1 Jimmy Lawson
2 Sebastiaan de Boer
3 Bas Bindels
12-13 jaar 1 Ernst van Maarschalkerwaart
2 Jeroen Backer
3 Walt Schagen
  Meisjes
6-7 jaar 1 Djune van Leeuwen
2 Fie Wiersma
3 Marianne Eijpe, Jady Douglas
8-9 jaar 1 Piroska van Leeuwen
2 Lynn Schagen
3 JoŽlle Damen
10-11 jaar 1 Dianne Heeren
2 Shannon de Zwart
3 Lotte Weverink, Annika de Groot
12-13 jaar 1 Nikita Beukeboom
2 Marlissa Streefkerk
3 Nienke Piersma
Verspringen Jongens
6-7 jaar 1 Tijmen van den Brink
2 Patrick de Wit
3 Wanne de Vries
8-9 jaar 1 Tim Drupsteen
2 Stijn Mouris
3 Pieter Arntz
10-11 jaar 1 Sebastiaan de Boer
2 Jerom Meester
3 Sander Soekhradj
12-13 jaar 1 Jeroen Backer
2 Kaj van Vliet
3 Thomas van Wilsum
  Meisjes
6-7 jaar 1 Amber Hinrich
2 Fie Wiersma
Marianne Eijpe
3 Djune van Leeuwen
8-9 jaar 1 Rosa Keysper
2 Irma Streefkerk
3 Piroska van Leeuwen
10-11 jaar 1 Dianne Heeren
2 Shannon de Zwart
3 Jasmijn Alkaf
12-13 jaar 1 Marlissa Streefkerk
2 Nikita Beukeboom
Lesley van de Woude
3 Myrthe Verhoog
Robin Meesters
Zaklopen Jongens
6-7 jaar 1 Teun Bijleveld
2 Sander de Bruin
3 Patrick de Wit
8-9 jaar 1 Tim Drupsteen
2 Henk Visser
3 Sebastiaan Sonnenberg
10-11 jaar 1 Dimitri Roschar
2 Sebastiaan de Boer
3 Jeffrey Verhoef
12-13 jaar 1 Ernst van Maarschalkerwaart
2 Jeroen Backer
3 Walt Schagen
  Meisjes
6-7 jaar 1 Djune van Leeuwen
2 Marianne Eijpe
3 Eva Dorpmans
8-9 jaar 1 Piroska van Leeuwen
2 Vivian Affourtit
3 Jeske Kooiman
10-11 jaar 1 Moniek Backer
2 Lotte Weverink
3 Shannon de Zwart
12-13 jaar 1 Marlissa Streefkerk
2 Eliza van Twisk
3 Nikita Beukeboom
Tobbetje Steken
  1. Raymond van der Roest
  2. Arie van Oostveen
  3. Wouter Koolhaas
Ringsteken met auto's
  1. Robert van Leeuwen en Bas Smit
  2. Ricardo de Groot en Tyrone de Groot
  3. André Meijer en Paul Meijer
maandag 2 mei 2005
Tonknuppelen
  1. Jeffrey Scheidegger
  2. Remy Barlog
  3. Peter Lodewijk
Kratstapelen
  1. Kees Meijer en Johan Meijer
  2. Jan van Wagenberg en Flip van der Steen
  3. Ronald Aurik en Willem Groen
dinsdag 3 mei 2005
Etalagewedstrijd groepen 5/6
  1. Romy van 't Veer - groep 6b Jan Hekmanschool
  2. Simone Korrel - groep 6a Kofschip
  3. Ruben Klomp - groep 5 Amstelschool
groepen 7/8
  1. Loes de Kuiper - groep 8
  2. Sandra Stuijt - groep 8 't Kofschip
  3. Rosanna Proost - groep 8 Amstelschool
B E V R I J D I N G S D A G
Ouderkerkse Waterspelen Groepen 5/6
  1. Elise Korrel met 56 punten
  2. Desire Korrel met 43 punten
  3. Floris v.d. Linde met 40 punten
Groepen 7/8
  1. Jacqueline Vlaanderen met 46 punten
  2. Lune Velthuizen met 43 punten
  3. Sharon de Zwart met 35 punten
Fiets, autoped of Bolderkar versieren
    Helaas zijn er hier geen namen van bekend.
Beste D.J.
  1. ...
  2. ...
  3. ...
Gondelvaart "Ouderkerk door de jaren heen" Tot en met 17 jaar
  1. Angela en Martin Tetteroo met "De Oude Kerk"
  2. Koen Attema met "Nea/Osdo nu S.V. Ouderkerk"
Volwassenen
  1. Familie Vuurmans met "Voedseldropping"
  2. Ronald en Martin Cuiper met "De Landbouw"
  3. Dhr. Van Blaaderen met "Molen de Vrede"
Aanmoedigingsprijs: D. Bos met "Kerkzicht"
Poedel/pechprijs: R. Stolk met "Het Gedempt Havenkoor"