Uitslagen van 2006

Zondag 23 april 2006
Familie Fiets
Puzzeltocht
Volwassenen
  1. Annet Smit
  2. Jan Koolhaas
  3. Gloria Wirz
Klik hier voor de antwoorden

Kinderen
  1. Sientje Trip
  2. Erik Bloem
  3. Daphne Kragtwijk
Dinsdag 25 april 2006
Ringsteken te paard
of pony
  1. Lesley v.d. Woude met Pepsy
  2. Angela de Wit met Laska
  3. Nikita Kouwenhoven met Pauke
  4. Fianne Willems met Josephien
Woensdag 26 april 2006
Kinderspelen Groepen 1 & 2

Blikjes omgooien

  1. Ruben Wiedijk en Kailey Heins
  2. Stijn Hermes en Sander van den Hoek
  3. Bjarn vd Berg en Jerry Meijer

Vlaggetje steken

  1. Dean van Zwieten en Thijn Wiersema
  2. Mauro Turkenburg en Emma Snel
  3. Sara Jansen en Thijs Wichrink

Groepen 3 & 4

Kegelen

  1. Yael van de Marck en Ruben Kalkman
  2. Daphne Ridder en Djune van Leeuwen
  3. Seska Trip en Fabienne Mouritz

Skippybal

  1. Mara Kross
  2. Lucia Blom
  3. Amber Hinrich

Groepen 5 & 6

was ophangen

  1. Lotte Baas
  2. Bobby van Zwieten
  3. Lisa Elenbaas

Water dragen

  1. Anouk Pollmann
  2. Libby Kross
  3. Donald Meier

Grote Handen Spel

  1. Romy Koopmans
  2. Collin Chan
  3. Tobias van de Marck

Groepen 7 & 8

Ringsteken op de fiets

  1. Jemy de Zwart
  2. Frances Jan Broers
  3. Manisha Sheoratan

Zaklopen

  1. Shannon de Zwart
  2. Esmée Pfundt
  3. Kim van Dongen
donderdag 27 april 2006
Oranjeroeiwedstrijd Groep

  1. 't Kofschip groep 8A 2
  2. Jan Hekmanschool groep 8A 2
  3. 't Kofschip groep 8A 1
  4. Jan Hekmanschool groep 7
  5. Amstelschool groep 7
  6. Jan Hekmanschool groep 8A 1

De boten met Leerkrachten

  1. Jan Hekmanschool
  2. Amstelschool
  3. 't Kofschip
Gemiddelde tijd

1.72.83
1.73.53
2.15.36
2.19.66
2.24.90
2.25.00



2.26.30
2.31.50
2.38.80

Vossenjacht Groepen 5/6
  1. Denise Jonker
  2. Kay Koopmans
  3. Ruben Klomp
Groepen 7/8
  1. Erik Bloem
  2. Cerise Hoogendoorn
  3. Sandrine van Acker
vrijdag 28 april 2006
Spijkerbroek hangen 9 - 12 jaar
  1. Sebastiaan van Thienen
  2. Lynn Schagen
  3. Rowan Zeinstra
13-16 jaar
  1. Walt Schagen
  2. Robin Noë
  3. Sean Ceelen
K O N I N G I N N E D A G
40e Jeugdolympiade
Balwerpen Jongens
6-7 jaar
  1. Robin Becker
  2. Teun Mouris
  3. Coen ten Veen
8-9 jaar
  1. Boyd Visser
  2. Tom Klopper
  3. Rob Bosman
10-11 jaar
  1. Sander Soekhradj
  2. Bas Bindels
  3. Pieter Bas Bentinck
12-13 jaar
  1. Marco Smit
  2. Rogier van Wieringen
  3. Wijnand van Twisk
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Daphne Ridder
  2. Eline Kuiper
  3. Luca van Vliet
8-9 jaar
  1. Ysanne Post
  2. Yvette Broex
  3. Denise Jonker
10-11 jaar
  1. Stefanie Demarteau
  2. Kim van Dongen
  3. Jessica den Heeten
12-13 jaar
  1. Lylee Zimmerman
  2. Marlissa Streefkerk
  3. Barbara de Dood
Doelschieten Jongens
6-7 jaar
  1. Wouter Kadijk
  2. Jona van Gessel
  3. Teun Bijleveld
    Teun Brugman
08-09 jaar
  1. Tom van Waveren
  2. Tom Bakker
  3. Tom Klopper
10-11 jaar
  1. Tristan Oldenburg
    Arjen Okma
  2. Jeffrey Berndsen
  3. Jerom Meester
12-13 jaar
  1. Luuk van Oostveen
  2. Jim Boelrijk
  3. Michiel van Dusseldorp
    Bas Timmer
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Britt Otten
  2. Wendy van Mansom
    Marjet de Jong
  3. Sanne Verlaan
8-9 jaar
  1. Kelly van der Graaff
  2. Laurien Knorringa
  3. Fleur van Ooijen
10-11 jaar
  1. Irma Streefkerk
  2. Stefanie Demarteau
  3. Joëlle Damen
12-13 jaar
  1. Moniek Backer
  2. Barbara de Dood
  3. Marlissa Streefkerk
Hardlopen Jongens
6-7 jaar
  1. Daan van Piggelen
  2. Teun Bijleveld
  3. Darijan Martanovic
8-9 jaar
  1. Boyd Visser
  2. Rufus Witteveen
  3. Tim Drupsteen
10-11 jaar
  1. Kees van Beek
  2. Giorgo Proost
  3. Tom Straver
12-13 jaar
  1. Kaj van Vliet
  2. Nick Timmer
  3. Sebastiaan de Boer
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Djune van Leeuwen
  2. Karen Schmidt
  3. Dyalisa Adney
8-9 jaar
  1. Sharon Herman
  2. Jady Duoglas
  3. Jiska de Groot
10-11 jaar
  1. Janna Worp
  2. Piroska van Leeuwen
  3. Rosa Keijsper
    Vivian Affourtit
12-13 jaar
  1. Marlissa Streefkerk
  2. Patricia Korrel
  3. Moniek Backer
Verspringen Jongens
6-7 jaar
  1. Teun Bijleveld
  2. Teun Mouris
  3. Daan van Piggelen
8-9 jaar
  1. Rufus Witteveen
  2. Tim Drupsteen
  3. Rody Spel
10-11 jaar
  1. Sander Soekhradj
  2. Jerom Meester
  3. Stijn Mouris
12-13 jaar
  1. Kaj van Vliet
  2. Sebastiaan de Boer
  3. Egbert van Maarschalkerwaart
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Djune van Leeuwen
  2. Dyalisa Adney
  3. Valerie Witteveen
8-9 jaar
  1. Cherita Eijpe
  2. Sanne Buisman
  3. Lotte Baas
10-11 jaar
  1. Elise Korrel
  2. Janna Worp
  3. Irma Streefkerk
12-13 jaar
  1. Marlissa Streefkerk
  2. Maaike Bloem
  3. Eva Keijsper
Zaklopen Jongens
6-7 jaar
  1. Teun Bijleveld
  2. Coen ten Veen
  3. Mats Ruppert
8-9 jaar
  1. Tom Bocxe
  2. Sander Bindels
  3. Rens Matthesius
10-11 jaar
  1. Sebastiaan Sonneberg
    Aron Baarsen
  2. Stijn Mouris
  3. David Liesker
12-13 jaar
  1. Dion Cuiper
  2. Kaj van Vliet
  3. Mitchell Stroebel
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Djune van Leeuwen
  2. Teddy Houtkamp
  3. Karen Schmidt
8-9 jaar
  1. Cherita Eijpe
  2. Anne de Vries
  3. Estella Posthuma
10-11 jaar
  1. Piroska van Leeuwen
  2. Irma Streefkerk
  3. Jiska Wierdsma
12-13 jaar
  1. Eliza van Twisk
  2. Marlissa Streefkerk
  3. Lotte Weverink
Tobbetje Steken
  1. Martijn Poen
  2. Jan-Willem Meijer
  3. Arie van Oostveen
Ringsteken met auto's
  1. Ricardo en Tyrone de Groot
  2. Wim van Manson en Bram Meijer
  3. Nelly en Liza Hotting
maandag 1 mei 2006
Tonknuppelen
  1. Dennis Wiersma (Team "de Tonknuppels")
  2. Piet van Leeuwen (Team "de Tonknuppels")
  3. Piet vna Leeuwen (Team "de Tonknuppels")
Kratstapelen
  1. Jan Coevert & Ger van Holsteijn (16+17=33 kratten)
  2. Jan van Wagenberg & Flip van der Steen (16+16=32 kratten)
  3. Ferdi van de Berg & Roy de Haan (14+17=31 kratten)