Familie Fietspuzzeltocht
Volwassenen:

  1. Diny v/d Woude
  2. Laura de Kuiper
  3. Mieke Samsom

Kinderen:

  1. Nikita Burggraaf
  2. Anne Peters
  3. Yatah Tsie
Klik hier voor de antwoorden op de vragen
         
Kinderspelen
Groepen 1 & 2
Vlaggetje Steken
  1. Mats Zwart
  2. Tobias Verheijen
  3. Robyn van der Donk
Blikjes Gooien
  1. Sven den Dekker
    Rick Zwerver
  2. Dax de Wit
    Steff van Holsteijn
    Stein Franse
  3. Rosella Kessler
    Kailey Heins
Groepen 3 & 4
Kegelen
  1. Victor Storm
  2. Tom Heman
  3. Puck Kemme
Groepen 5 & 6
Water dragen
  1. Libby Kross
  2. Susanne Hermsen
  3. David Meester
Was Ophangen
    Lotte Baas
  1. Donatella de Lorme
  2. Lisa Elenbaas
Groepen 7 & 8
Zaklopen
  1. Amber Janboers
  2. Prisilla Buitendorp
  3. Jiska de Groot
Ringsteken op de fiets
  1. Jelle de Jager
  2. Simone Korrel
  3. Kim van Dongen
         
Oranjeroeiwestrijd
   Ploeg
  1. Jan Hekmanschool groep 8B2   
  2. 't Kofschip groep 8
  3. Amstelschool groep 7/8
  4. Amstelschool groep 8
  5. 't Kofschip groep 7B
  6. 't Kofschip groep 8B1
  7. 't Kofschip groep 7A
  8. Amstelschool groep 7
Totale tijd   

6.16,30
6.17,28
6.21,44
6.28,58
6.34,88
6.71,88
6.88,53
9.35,64

Gemiddelde tijd

2.05,43
2.05,76
2.07,15
2.09,53
2.11,63
2.23,96
2.29,51
3.11,88

  1. Leraren Jan Hekmanschool
  2. Leraren 't Kofchip
  3. Leraren Amstelschool
5.57,56
5.96,62
6.63,57
2.78,78
2.98,31
3.31,79
         
Vossenjacht
Groepen 5 & 6:

  1. Anouk Pollmann
  2. Marit Schuwer
  3. Nina v/d Toorn

Groepen 7 & 8:

  1. Thijs de Dood
  2. Henk Visser
  3. Eline Boomars
         
Ringsteken te paard of pony
Aanspanningen:

  1. Liesbeth Worm & Eric met paard Marijn
  2. Bart Versteege & Elineke met paarden Jan & Jolly

Onder zadel:

  1. Jay-Jay Stuur met pony Pauke
  2. Sunny de Haan met pony Pollie
  3. Yatah Tsie
Wij bedanken alle deelnemers voor hun deelname aan de rondrit Ún het ringsteken.
Zowel aan de klederdracht als aan het oranje (Koninginne)tintje was gedacht.
Hopelijk tot volgend jaar!
         
Spijkerbroek Hangen
9-12 jaar:

13-16 jaar:

  1. Niek van Rossum
  2. Michel Stuijt
  3. Sil Wiersma
         
Jeugdolympiade
Balwerpen Jongens
6-7 jaar 1 Mick Boomgaard SVO
2 Atiqullah Selemangel SVO
3 Teun Brugman SVO
8-9 jaar 1 Marco Meijer SVO
2 Maarten Tops SVO
3 Tijmen van de Brink SVO
10-11 jaar 1 Sil Wiersma SVO
2 Wessel van Vliet SVO
3 Arjen Okma
Kees Foekema
SVO
SVO
12-13 jaar 1 Damian Purperhart SVO
2 Casper van Bodegraven SVO
3 Maritjn Verhoog
Sander Soekhradj
SVO
SVO
  Meisjes
6-7 jaar 1 Fee Dorpmans HIC
2 Famke de Groot SVO
3 Amber Korstanije De Snippen
8-9 jaar 1 Paulien Timmer NEA handbal
2 Vie Wiersma IVO
3 Yael van de Marck NEA handbal
10-11 jaar 1 Joële Damen NEA handbal
2 Irma Streefkerk NEA handbal
3 Elise Korrel SVO
12-13 jaar 1 Jessica den Heeten NEA handbal
2 Esther de Haas VVO
3 Shannon de Zwart HIC
Doelschieten Jongens
6-7 jaar 1 Victor Broex SVO
2 Rico Wilhelm SVO
3 Tobias Gobel SVO
8-9 jaar 1 Bryan Spaan SVO
2 Teun Bijleveld SVO
3 Stijn Schalkwijk SVO
10-11 jaar 1 Sander Bindels SVO
2 Tom Klopper SVO
3 Lloyd de Heer SVO
12-13 jaar 1 Jerom Meester SVO
2 Kees van Beeck SVO
3 Rik ter Hoeve
Giorgio Proost
SVO
SVO
  Meisjes
6-7 jaar 1 Julia Liesker NEA handbal
2 Fee Dorpmans HIC
3 Mayte Pelser IVO
8-9 jaar 1 Kim Roland IVO
2 Merel Voogt
Julliëtte Oldenburg
HIC
Nea handbal
3 Eline Kuiper HIC
10-11 jaar 1 Kelly Leurs SVO
2 Simone Korrel NEA handbal
3 Irma Streefkerk NEA handbal
12-13 jaar 1 Jolita Tilborg SVO
2 Evelien Copray SVO
3 Sophia Backer HIC
Hardlopen Jongens
6-7 jaar 1 Victor Broex SVO
2 Stijn Hermes SVO
3 Tijn Wiersma SVO
8-9 jaar 1 Ard Feitsma SVO
2 Stijn Wouda SVO
3 Frank Beekveldt SVO
10-11 jaar 1 Sil Wiersma SVO
2 Jelle de Jager SVO
3 Rody Spel SVO
12-13 jaar 1 Casper van Bodegraven SVO
2 Sander Soekhradj SVO
3 Jerom Meester SVO
  Meisjes
6-7 jaar 1 Amber Korstanije De Snippen
2 Julia Liesker NEA handbal
3 Josha Steiner HIC
8-9 jaar 1 Jady Douglas NEA handbal
2 Fie Wiersma IVO
3 Dyalisa Adney IVO
10-11 jaar 1 Irma Streefkerk NEA handbal
2 Lynn Schagen IVO
3 Elise Korrel SVO
12-13 jaar 1 Shannon de Zwart
Michelle Vredeveld
HIC
HIC
2 Jolita Tilborg SVO
3 Dianne Heeren VVO
Verspringen Jongens
6-7 jaar 1 Bob Reddering SVO
2 Melle van de Brugge SVO
3 Joris Streefkerk SVO
8-9 jaar 1 Ard Feitsma SVO
2 Tijmen van de Brink SVO
3 Maarten Tops SVO
10-11 jaar 1 Pieter Arntz SVO
2 Tim Drupsteen SVO
3 Bart Piersma HIC
12-13 jaar 1 Jerom Meester SVO
2 Nick Timmer SVO
3 Sander Soekhradj SVO
  Meisjes
6-7 jaar 1 Julia Liesker NEA handbal
2 Fee Dorpmans HIC
3 Amber Korstanije De Snippen
8-9 jaar 1 Fie Wiersma IVO
2 Djune van Leeuwen IVO
3 Marciana Eijpe IVO
10-11 jaar 1 Irma Streefkerk NEA handbal
2 Lynn Schagen IVO
3 Simone Korrel NEA handbal
12-13 jaar 1 Jolita Tilborg SVO
2 Shanon de Zwart HIC
3 Janna Worp
Michelle Vredeveld
HIC
HIC
Zaklopen Jongens
6-7 jaar 1 Teun Brugman SVO
2 Gavin de Vroede SVO
3 Mick Kohlman SVO
8-9 jaar 1 Teun Bijleveld SVO
2 Coen ten Veen SVO
3 Tijmen van de Brink SVO
10-11 jaar 1 Sil Wiersma SVO
2 Rody Spel SVO
3 Robert Beekveldt SVO
12-13 jaar 1 Dion Cuijper SVO
2 Martijn van de Linden
Damian Purperhart
SVO
SVO
3 Jim Barlag SVO
  Meisjes
6-7 jaar 1 Amber Korstanije De Snippen
2 Fee Dorpmans HIC
3 Anne Leurs HIC
8-9 jaar 1 Marciana Eijpe IVO
2 Karen Smidt IVO
3 Karlijn Bindels HIC
10-11 jaar 1 Simone Korrel NEA handbal
2 Irma Streefkerk NEA handbal
3 Anne Peters HIC
12-13 jaar 1 Shannon de Zwart HIC
2 Esther de Haas VVO
3 Janna Worp HIC
         
Kwartjesduiken
         
Tobbetje Steken
  1. Jan-Willem Meijer
  2. Angela de Wit
  3. Arie van Oostveen
         
Ringsteken met Auto's
  1. Ricardo en Tyrone de Groot
  2. Lucas en Ben Meijer
  3. Joost van Coevorden en Mark de Vries
         
Tonknuppelen
         
Kratten Stapelen
  1. Stef & Jeroen
  2. Janno & Gerben
  3. Cats & Kobus