Familie Fietspuzzeltocht
Volwassenen:

  1. J. Witmond
  2. Ingrid Roschar
  3. Habiecht

Kinderen:

  1. Jelle Mul
  2. Sebastian Post
  3. Seska Trip
Klik hier voor de antwoorden op de vragen
         
Kinderspelen
Groepen 1 & 2
Vlaggetje Steken
  1. Steff van Holsteijn
  2. Luuk Heinen
  3. Tessa de Rijk Bijshuizen & Lars Wagenaar
Blikjes Gooien
  1. Mitchel Fronenbr. & Esmee Fronenbr.
  2. Bente Bouwman & Luna Spampimato
  3. Robynn vd Donk & Sid vd Kruys
Groepen 3 & 4
Kegelen
  1. Max Bramer
  2. Rosana van Ossebruggen
  3. Morris Heins
Skippybal
  1. Thijs Wagenaar
  2. Tamina Arzomand
  3. Sem Bijshuizen
Groepen 5 & 6
Water dragen
  1. Lars Gerritsen
  2. Gini Hogendorp
  3. Borai Lodewijk
Wgrote handen spel
    Simone Verweij
  1. Tessa Saelman
  2. Julliëtte Oldenburg
Groepen 7 & 8
Ringsteken op de fiets
  1. Sacha Albers
  2. Lisette Feitsma
  3. Mitchel de Groot
         
Oranjeroeiwestrijd
   Ploeg
  1. Jan Hekmanschool groep 8B   
  2. Jan Hekman School groep 7B
  3. Amstelschool groep 7C
  4. Amstelschool groep 7B
  5. Jan Hekman School groep 7A en 8A
  6. 't Kofschip groep 7A
  7. Amstelschool groep 8
  8. Amstelschool groep 7A
  9. 't Kofschip groep 7C
  10. 't Kofschip groep 7b
Totale tijd   

5.68,17
5.74,14
6.04,13
6.20,45
6.26,82
6.29,93
6.34,07
6.69,34
6.86,73
8.98,26

Gemiddelde tijd

1.89,39
1.91,38
2.01,37
2.06,82
2.08,94
2.09,97
2.11,36
2.23,11
2.28,91
2.99,42

  1. Leraren van 't Kofschip
  2. Leraren van de Jan Hekman school
3.73,71
4.21,47
1.86,35
2.10,23
         
Vossenjacht
Groepen 5 & 6:

  1. Daan van Piggelen
  2. Sarah Dekker
  3. Thomas Bakker

Groepen 7 & 8:

  1. Remko ten Kroode
  2. Sander Bindels
  3. Sanna Buisman
         
Ringsteken te paard of pony
Aanspanningen:

  1. Theo Kouwenhoven en Jessica den Heeten met Wopke
  2. Familie Liesbeth Worm met Marei
  3. Eric Kouwenhoven en Richard den Blanken met Wopke

Onder zadel:

  1. Sandra Stuijt op Laska
  2. Fianne Willems op Pepsi
  3. Jesse de Wit op Pepsi
Wij bedanken alle deelnemers voor hun deelname aan de rondrit én het ringsteken.
Zowel aan de klederdracht als aan het oranje (Koninginne)tintje was gedacht.
Hopelijk tot volgend jaar!
         
Spijkerbroek Hangen
9-12 jaar:

  1. Alef Termeer
  2. Gersom Willems
  3. Tom Bakker

13-16 jaar:

  1. Dimitry Roschar
         
Jeugdolympiade
         
Tobbetje Steken
  1. Tyrone de Groot
  2. Jan-Willem Meijer
  3. Wim van Mansom
         
Ringsteken met auto's
  1. Wim van Mansom en Jan Meijer
  2. Tyrone Ricardo en de Groot
  3. Jan-Willem Meijer en Bram Hage
         
Tonknuppelen
  1. Hans Leurs
  2. Niels Verheul
  3. Sascha Roschar
         
Kratten Stapelen
  1. Ger van Holsteijn & Ferry van Leeuwen
  2. Janneke Verweij & Cor Baas
  3. Michel Cats & Paul Veenboer