Familie Fietspuzzeltocht
Volwassenen:

  1. Diny van der Woude
  2. Laura de Kuiper
  3. Gloria Wirz
En een eervolle vermelding voor Tony Neuteboom die net buiten de loting viel

Kinderen:

  1. Seska Trip
  2. Kim Roland
  3. Casper Dokter
Klik hier voor de antwoorden op de vragen
         
Vossenjacht
Groepen 5 & 6:

  1. Tessa Vader
  2. Thomas Kok
  3. Hidde Veltkamp

Groepen 7 & 8:

  1. Laura Poelman
  2. Quinten Snel
  3. Gini Hoogendoorn
         
Kinderspelen
Groepen 1 & 2
Vlaggetje Steken
  1. Eva Broeknellis & Mats Swart
  2. Annika van der Lee & Jeroen Jansen
  3. Sophie Hermes & Juna Wagenaar
Blikjes Gooien
  1. Jasper Albers & Bente Bouwman
  2. Britt Geijsel & Luna Leendertse
  3. Roemer Verheijen & Nando Coevert
Groepen 3 & 4
Kegelen
  1. Donna Albers
  2. Dax de Wit
  3. Kailey Heins
Skippybal
  1. Juully Driessen
  2. Robynn van der Donk
  3. Sara Jansen
Groepen 5 & 6
Water dragen
  1. Stein van Wingerden
  2. Bjarn van den Berg
  3. Julian Straver
Was ophangen
  1. Georgia Schipper
  2. Julia Pestel
  3. Anne Leurs
grote handen spel
    Dean van Zwieten
  1. Julia Steenhagen
  2. Tom Heeman
Groepen 7 & 8
Zaklopen
  1. Djune van Leeuwen
  2. Lana Verdonk
  3. Fleur Bouwman
Ringsteken op de fiets
  1. Jeffrey van Mansom
  2. Diederik den Heyer
  3. Zoë Winkeler
         
Oranjeroeiwestrijd
   Ploeg
  1. Amstelschool groep 8
  2. Jan Hekmanschool groep 8
  3. 't Kofschip groep 7
  4. Amstelschool groep 7
  5. Jan Hekmanschool groep 7 team 2
  6. Jan Hekmanschool groep 7 team 3
  7. 't Kofschip groep 8
  8. Jan Hekmanschool
Totale tijd   

6.13,02
6.48,22
7.10,69
7.92,52
8.61,99
8.89,94
8.98,53
9.26,35

Gemiddelde tijd

1.53,25
1.62,05
1.77,67
1.98,13
2.15,50
2.22,49
2.24,63
2.31,59

  1. Schippers / Ouders
  2. Leraren van 't Kofschip
8.04,94
8.83,88
2.02,48
2.20,97
         
Ringsteken te paard of pony
Aanspanningen:

  1. Hiltje Smink met steker Duco en paard Smurk
  2. Fam. De Vries met steker Jantine en de paarden Ufo en Tipper
  3. Bart Versteege met steker Dineke en de pony's Jan en Jolly

Onder zadel:

  1. Fianne Willems met Pepsi
  2. Jesse de Wit met Pauke
  3. Sandra Stuijt met H. Romeo
         
Spijkerbroek Hangen
9-12 jaar:

  1. Danny Jansen
  2. Morres Heins
  3. Janna Visser

13-16 jaar:

  1. Berend Termeer
  2. Tygov Boelrijk
  3. Rody van Riet
         
Jeugdolympiade
         
Tobbetje Steken
  1. Sacha Roschar
  2. Edwin de Groot
  3. Ron Brandse
         
Ringsteken met auto's en motoren
Auto's
  1. Ricardo Dokter en Martin Westerheijden
  2. Henry en Lotte
  3. Edwin en Lia

Motoren

  1. Oscar Meijer en Robert van Ingen
  2. Bart van Es en Jan Meijer
  3. Bert en Sigrid
         
Tonknuppelen
         
Kratten Stapelen
  1. Janneke Verweij en Cor Baas
  2. Michel Cats en Janno Wals
  3. Tico de Mulder en Mark Oostwoude