Uitslagen van 2010

Zondag 25 april 2010
Familie Fiets
Puzzeltocht
Volwassenen
  1. Diny van der Woude
  2. Mieke Samsom
  3. Gloria Wirz
Kinderen
  1. Sientje Trip
  2. Stef van Holsteijn
    Friso Commissaris
  3. Seska Trip
Maandag 26 april 2010
Vossenjacht Groepen 5/6
  1. Pauline Theeuwes
  2. Bob Reddering
  3. Robin van Braak
Groepen 7/8
  1. Marit Schuwer
  2. Laura Jonker
  3. Marijsse de Groot
Woensdag 28 april 2010
Kinderspelen Groepen 1 & 2

Blikjes omgooien

  1. Silva Kervezee, Stef van Hattum en Laurens de Vero
  2. Jasper Albers
  3. Fine Nieuwendijk, Anouska Lodewijk

Vlaggetje steken

  1. Annika van der Lee, Lars Wagenaar
  2. Eva Schoonmaker, Sarah Drijver
  3. Milan Cats, Estella Izaguirrecoa

Groepen 3 & 4

Kegelen

  1. Anne Klein
  2. Sammie Buisman
  3. Sophie Maaswinkel

Skippybal

  1. Robynn van der Donk
  2. Rosalie Mollee
  3. Bente Bouwman, Zoe Drieman

Groepen 5 & 6

Water dragen

  1. Isolde Otten
  2. Elke Fokkens
  3. Quincy van den Ancker

Grote Handen Spel

  1. Stijn Hermes
  2. Julian Kester
  3. Thijs Wagenaar, Roby Broekmellis

Groepen 7 & 8

Ringsteken op de fiets

  1. Marit Schuwer
  2. Wisse Lemminga
  3. Ryanne Buisman
Donderdag 29 april 2010
Oranjeroeiwedstrijd Groep

  1. Jan Hekman School groep 8a
  2. Amstel School groep 8
  3. 't Kofschip groep 8
  4. 't Kofschip groep 7a
  5. Jan Hekman School groep 7b
  6. Amstel School groep 7
  7. 't Kofschip groep 7b
  8. Jan Hekman School groep 7a
  9. Amstel School groep 7
  10. 't Kofschip groep 7a en 7b
Gemiddelde tijd

1.71,06
1.82,17
1.84,11
1.87,32
1.89,75
1.92,75
1.93,38
2.02,33
2.04,24
2.45,42

Donderdag 29 april 2010
Kratten stapelen Heren
  1. Mark Oostwouder & Tico de Mulder
  2. Nick Janbroers & Danny van Wilsum
  3. Edwin de Groot & Menno de Groot
Dames
  1. Carlijn van der Pol & Alma van der Deele
K O N I N G I N N E D A G
40e Jeugdolympiade
Balwerpen Jongens
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
  Meisjes
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
Doelschieten Jongens
6-7 jaar
08-09 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
  Meisjes
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
Hardlopen Jongens
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
  Meisjes
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
Verspringen Jongens
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
  Meisjes
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
Zaklopen Jongens
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
  Meisjes
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
Tobbetje Steken
  1. Debbie Hotting
  2. Jos Bramer
  3. Tyrone de Groot
Ringsteken met auto's en motoren Auto's
  1. Ricardo en Tyrone de Groot
  2. Arjen en Stefan Streefkerk
  3. Lucas Meijer en Dennis

Motoren

  1. Bert Visser jr. en Marieke
  2. Sigrid en Bert Visser senior
  3. Wim van Mansom en Marjolein Oskamp
Zaterdag 1 mei 2010
Ringsteken te paard
of pony
Pony's onder de man
  1. Hanneke met Pepsi
  2. Anne de Nooij met Rosario
  3. Robin met Sofhietje

Aanspanningen

  1. Astrid Coster en Wim met Stippie en Spetter
  2. Hiltje Smink en Duco met Smurk
  3. Klaas Zeldenrijk en Willemein met Otje en Pedrika
Spijkerbroek hangen 9 - 12 jaar
  1. Rodiwa Wakum
  2. Friso Termeer
  3. Anniek Bakker
13-16 jaar
  1. Sjoerd Oosterkamp
  2. Niek van Rossum
  3. Berend Termeer
Tonknuppelen
  1. Gijs de Nooij
  2. Kika Vlasblom
  3. Han de Milde
B E V R I J D I N G S D A G
Kinderfiets of step versieren
  1. Reno Blijleven
  2. Romy Purper
  3. Samuel de Groot
Gondelvaart
  1. Aad Markus
  2. Amstelgeuzen
  3. Vrijheidsbeeld

Poedelprijs:
Jan de Haan

Kinderprijs:
Lisette Cuijper