Uitslagen van 2011

Zaterdag 23 april 2011
Ringsteken te paard
of pony
Pony's onder de man
  1. Jamie Amenda met pony Nouska
  2. Charlotte Jurriën met halflinger Puck
  3. Robin Gustafson met pony Nouska

Aanspanningen

  1. Hiltje Smink (menner) en Duco Buijs (steker) met Smurk
  2. Dani van de Linden (menner), Frederieke de Groot (steker) met Cindy
  3. Klaas Zeldenrijk (menner) en Willemein (steker) met Otje en Pedrika
Maandag 25 april 2011
Familie Fiets
Puzzeltocht
Volwassenen
  1. Mw. L. Tsie
  2. Ingrid Roschar
  3. Giorgio Tsie
Kinderen
  1. Kim Roland
  2. Mitchel Fronenbroek
  3. Britt Otten
Dinsdag 26 april 2011
Vossenjacht Groepen 5/6
  1. Maaike Kadijk
  2. Sanne Thomas
  3. Mette Brands
Groepen 7/8
  1. Willem Koenders
  2. Borai Lodewijk
  3. Veronique Lekkerkerk
Woensdag 27 april 2010
Kinderspelen Groepen 1 & 2

Blikjes omgooien

Vlaggetje steken

Groepen 3 & 4

Kegelen

Skippybal


Groepen 5 & 6

Water dragen

Grote Handen Spel

Groepen 7 & 8

Ringsteken op de fiets

Oranjeroeiwedstrijd Groep











Donderdag 28 april 2011
Tonknuppelen
Vrijdag 29 april 2011
Kratten stapelen
  1. Danny van Wilsem & Nick Janbroers
  2. Ger van Holsteijn & Jelco van Holsteijn
  3. Hans de Kuiper & Gerard Stuijt
K O N I N G I N N E D A G
40e Jeugdolympiade
Balwerpen Jongens
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
  Meisjes
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
Doelschieten Jongens
6-7 jaar
08-09 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
  Meisjes
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
Hardlopen Jongens
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
  Meisjes
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
Verspringen Jongens
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
  Meisjes
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
Zaklopen Jongens
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
  Meisjes
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
Tobbetje Steken
  1. Patrick Melissen
  2. Jan Willem Meijer
  3. Tyrone de Groot
Ringsteken met auto's Auto's
  1. Ricardo en Tyrone de Groot
  2. Jasper en Roeland
  3. Claudia en Dina