Uitslagen van 2013

Zondag 21 april 2013
Familie Fiets
Puzzeltocht
Volwassenen
  1. Laura de Kuiper
  2. Diny van der Woude
  3. Yvonne Meijer
Kinderen
  1. Geert Jensema
  2. Benthe Commissaris
  3. Milan Cats
Woensdag 24 april 2013
Kinderspelen Groepen 1 & 2

Blikjes omgooien

  1. Liv van de Anker
    Dean Raak
  2. Cars van Hattem
    Teun Kouwenhoven
  3. Gijs Allaert
    Jens Geijsel

Vlaggetje steken

  1. Gabriella
  2. Mathias Boerrigter
  3. Teun Blaauw

Groepen 3 & 4

Was Ophangen

  1. Resa Boersma
  2. Stef van Hattem
  3. Benthe Essink

Kegelen

  1. Anoek Spronk
  2. Joep Molenaar
  3. Lynn Filenburg

Skippybal

  1. Lisette Vriens
  2. Amelie Fasel
  3. Ilias Ruiten

Groepen 5 & 6

Water dragen

  1. Sarah Drijver
  2. Inge Leurs
  3. Nick Moosker

Grote Handen Spel

  1. Steff van Holsteijn
  2. Annika van der Lee
    Lars Wagenaar

Groepen 7 & 8

Ringsteken op de fiets

  1. Jerry Meijer
  2. Joris Streefkerk
  3. Stijn Bouwman
  4. Tobias Verheijen
  5. Noa van der Laak
  6. Samuel Boursma
Oranjeroeiwedstrijd Groep

  1. t Kofschip groep 8a - 6.04,78
  2. Amstelschool groep 8 team 1 - 6.63,46
  3. Jan Hekmanschool groep 7b team 1 - 7.27,51
  4. Amstelschool groep 8 team 2 - 7.85,66
  5. Jan Hekmanschool groep 7b team 2 - 8.42,30
  6. t Kofschip groep 8b (meisjes) - 8.45,89
  7. Jan Hekmanschool 7c team 1 - 8.55,37
  8. t Kofschip groep 7a - 8.68,28
  9. t Kofschip 8b -jongens - 8.82,15
  10. t Kofschip groep 7b - 9.37,88
  11. Jan Hekmanschool groep 7c team 2 - 9.47,63
  • Lerarenmix - 6.47,19
Gemiddelde tijd

1.51,20
1.65,87
1.81,88
1.96,42
2.10,58
2.11,47
2.13,84
2.17,07
2.20,54
2.34,47
2.36,91

Donderdag 25 april 2013
Vossenjacht Groepen 5/6
Groepen 7/8
Zaterdag 27 april 2013
Ringsteken te paard
of pony
Pony's onder de man
  1. Julia 't Gilde met Pepsi
  2. Fabiënne van den Berg met Pauke
  3. Tess Plein met Mike

Aanspanningen

  1. Renske Zeldenrijk en Kimberly (steker) met Tessa en Odette
  2. Bart Versteege en Dineke (steker) met Jan en Jolly
  3. Klaase Zeldenrijk en Riane (steker) met Pedrika en Brenda
Spijkerbroek Hangen 9 t/m 12 jaar
  1. Inge Leurs
  2. Dax de Wit
  3. Elsa
13 t/m 16 jaar
  1. Friso ter Meer
  2. Alef ter Meer
  3. Jesse de Wit
Maandag 29 april 2013
Kratten stapelen
  1. Tico de Mulder
    Marco Stouten
  2. Bart Burggraaf
    Mark
  3. Ger van Holsteijn
    Ruud
21 kratten

20 + 19 kratten

20 + 10 kratten
K O N I N G I N N E D A G
40e Jeugdolympiade
Balwerpen Jongens
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
  Meisjes
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
Doelschieten Jongens
6-7 jaar
08-09 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
  Meisjes
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
Hardlopen Jongens
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
  Meisjes
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
Verspringen Jongens
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
  Meisjes
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
Zaklopen Jongens
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
  Meisjes
6-7 jaar
8-9 jaar
10-11 jaar
12-13 jaar
Tobbetje Steken
Ringsteken met auto's en motoren Auto's

Motoren

Woensdag 1 mei 2013
Tonknuppelen
  1. Jeroen Albers
  2. John Kross
  3. Mike Zoun