Uitslagen 2014

Zaterdag 19 april
Ringsteken te paard
of pony
Pony's onder de man
  1. Tess Plein met Michael
  2. Rosella Kessler met Donky
  3. Daphne Bartels met Mica

Aanspanningen
  1. Eric Kouwenhoven en Jose den Heeten-Kouwenhoven (steker) met Blisja
  2. Rob Peerenboom en Anja (steker) met Myrthe
  3. Klaas Zeldenrijk en Riann (steker) met Otje en Pedrika

Spijkerbroek Hangen 9 t/m 12 jaar
  1. Floris Maaswinkel
  2. Inge Leurs
  3. Ruben Philips
13 t/m 16 jaar
  1. Morris Heins
  2. Stein van Wingerden
  3. Alef ter Meer

Maandag 21 april
Familie Fiets
Puzzeltocht
Volwassenen
  1. Diny van der Woude
  2. Laura de Kuiper
  3. Romy Groeneweg
Kinderen
  1. Leon Luini
  2. Charlotte Ovaa
  3. Silke Niehe

Dinsdag 22 april
Vossenjacht Groepen 5/6
  1. Denis Casius
  2. Suzanne Bles
  3. Stella ter Welle
Groepen 7/8
  1. Kyra Koopmans
  2. Maaike Schram
  3. Senna Hamel

Woensdag 23 april
Kinderspelen Groepen 1 & 2

Blikjes omgooien

Vlaggetje steken

Groepen 3 & 4

Was Ophangen

Kegelen

Skippybal


Groepen 5 & 6

Water dragen

Grote Handen Spel

Groepen 7 & 8

Ringsteken op de fiets

Oranjeroeiwedstrijd Groep

  1. Amstelschool 2 - groep 7 - 5:84:06 - 1:46:01
  2. Jan Hekmanschool 2 - groep 8 - 7:14:78 - 1:78:69
  3. Amstelschool 1 - groep 7/8 - 8:35:63 - 2:08:91
  4. 't Kofschip 2 - groep 7/8 - 8:51:32 - 2:12:83
  5. Jan Hekman School 1 - groep 7 - 8:56:71 - 2:14:18
  6. 't Kofschip 3 - groep 7 - 9:06:88 - 2:26:72
  7. 't Kofschip 1 - groep 7/8 - 9:59:07 - 2:39:77
Gemiddelde tijd

Vrijdag 25 april
Kratten stapelen
kratten

kratten

kratten
K O N I N G S D A G
48e Jeugdolympiade
Balwerpen Jongens
6-7 jaar
  1. Seth van Dulmen - 15
  2. Dean van Braak - 13
  3. Bram Cupédo - 12
8-9 jaar
  1. Daan Boerlage - 18
  2. Nick Mooseker - 15,5
  3. Mario Zanetti - 15
    Duncan Ultee - 15
    Bram Mollee - 15
    Floris Huiskers - 15
    Cas Gussinklo - 15
10-11 jaar
  1. Samuel Boersma - 27
  2. Tim van Dijk - 21
  3. Philippe Ester - 19
    Sam de Ridder - 19
12-13 jaar
  1. Leon Luini - 25,5
  2. Morris Heins - 23,5
  3. Alphadio Balde - 21,5
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Amber Schreuder - 11,3
  2. Femke Ruiter - 8
  3. Benthe Essink - 7,5
    Sarai Sternefeld - 7,5
8-9 jaar
  1. Britt Geijsel - 13
  2. Luna Bouma - 12,5
  3. Karima Belmalha - 12
    Puck Schram - 12
10-11 jaar
  1. Irene van Nek - 21
  2. Tessa Eijpe - 20
  3. Pien Streefkerk - 18
    Lisa Luini - 18
12-13 jaar
  1. Indy Spaan - 19
  2. Robin van Braak - 17,5
  3. Sara Jansen - 16
    Florine Jurrien - 16
Doelschieten Jongens
6-7 jaar
  1. Levi Acheampong - 19
  2. Lennox Philipoom - 18
  3. Remco van 't Schip - 17
8-9 jaar
  1. Bram Mollee - 24
  2. Amos Hirschfeld - 23
  3. Lucas Groot - 20
    Job Sabbers - 20
10-11 jaar
  1. Janno Kolk - 24
  2. Arthur van Dijk - 22
  3. Quint Leendertse - 20
12-13 jaar
  1. Dylan Kruiswijk - 20
  2. Cas Barlag - 20
  3. Alphadio Balde - 19
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Suzanne Vriend - 8
    Sarai Sternefeld - 8
    Yael Sternefeld - 8
    Floor de Vries - 8
  2. Hanna Barmentlo - 7
    Yfke van der Lee - 7
  3. Femke Ruiter - 6
8-9 jaar
  1. Sanne With - 16
  2. Lisette Vriend - 10
  3. Fabienne van den Berg - 9
10-11 jaar
  1. Pien Streefkerk - 21
  2. Tessa Eijpe - 13
  3. Frederique van Veen - 12
    Iza Ruiter - 12
    Eunice Frantzen - 12
12-13 jaar
  1. Evie Bouma - 10
  2. Indy Spaan - 9
  3. Kailey Heins - 7
    Robin van Braak - 7
Hardlopen Jongens
6-7 jaar
  1. Levi Acheampong - 9,33
  2. Niek Maltha - 9,99
  3. Thijmen Drexhage - 10,06
8-9 jaar
  1. Micha Bouwman - 9,09
  2. Steven Ang - 9,88
  3. Daan Boerlage - 9,95
10-11 jaar
  1. Jamairo Gast - 9,30
  2. Ray-Jay Acheampong - 9,40
  3. Jeroen Kea - 9,67
12-13 jaar
  1. Dion Baas - 8,63
  2. Leon Luini - 8,65
  3. Alphadio Balde - 8,78
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Amber Schreuder - 10,79
  2. Sarai Sternefeld - 10,87
  3. Benthe Essink 11,08
8-9 jaar
  1. Luna Bouma - 10,09
  2. Resa Boersma - 10,16
  3. Karima Belmalha - 10,74
10-11 jaar
  1. Josephine Ang - 9,10
  2. Pien Streefkerk - 9,95
  3. Rosalie Mollee - 10,25
12-13 jaar
  1. Evie Bouma - 8,90
  2. Florine Jurrien - 9,05
  3. Evie Barmentlo - 9,10
Verspringen Jongens
6-7 jaar
  1. Bram Cupédo - 2,40
  2. Paul Fremeijer - 2,30
    Dean van Braak - 2,30
  3. Mats den Blanken - 2,20
8-9 jaar
  1. Nick Mooseker - 3,29
  2. Daan Boerlage - 3,02
  3. Willem Leloux - 2,90
10-11 jaar
  1. Jeroen Kea - 3,60
  2. Luke van Braak - 3,40
  3. Ray-Jay Acheampong - 3,24
12-13 jaar
  1. Leon Luini - 4,12
  2. Damian Kruiswijk - 3,60
  3. Alphadio Balde - 3,58
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Benthe Essink - 2,28
  2. Liv van den Ancker - 2,13
  3. Rosa van Tilburg - 1,90
8-9 jaar
  1. Luna Bouma - 2,93
  2. Britt Geijsel - 2,75
  3. Resa Boersma - 2,51
10-11 jaar
  1. Irene van Nek - 2,87
  2. Lotte Scalé - 2,84
  3. Pien Streefkerk - 2,83
12-13 jaar
  1. Indy Spaan - 3,44
  2. Kailey Heins - 3,43
  3. Florine Jurrien - 3,30
Zaklopen Jongens
6-7 jaar
  1. Levi Acheampong - 9,69
  2. Dean van Braak - 10,09
  3. Twan Wagenaar - 10,57
8-9 jaar
  1. Sander van 't Schip - 7,37
  2. Nick de Vries - 8,17
  3. Fionn Higgins - 8,57
10-11 jaar
  1. Luke van Braak - 8,94
  2. Milo van Daalen - 9,00
  3. Samuel Boersma - 9,04
    Jeroen Kea - 9,04
12-13 jaar
  1. Stijn Bouwman - 7,81
  2. Leon Luini - 7,94
  3. Damian Kruiswijk - 8,38
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Benthe Essink - 8,07
  2. Sarai Sternefeld - 9,48
  3. Amber Schreuder - 11,07
8-9 jaar
  1. Luna Bouma - 8,13
  2. Eva Heuvelink - 8,55
  3. Britt Geijsel - 9,6
10-11 jaar
  1. Annemijn de Zwart - 8,34
    Josephine Ang - 8,34
  2. Tessa Eijpe - 8,85
  3. Lexi van Zwieten - 8,89
12-13 jaar
  1. Bibi Bek - 8,18
  2. Julia Drijver - 8,28
  3. Florine Jurrien - 8,4
Tobbetje Steken
  1. Wim van Mansom
  2. Bram Meijer
  3. Vincent Post
Ringsteken met auto's en motoren Auto's
  1. Edwin en Lis Hortensius
  2. Judith en Linda
  3. Bram en Lucas Meijer

Motoren

  1. Jeroen Spek en Priyantha Bleeker
  2. Alex en Johan van Mansom
Maandag 28 april
Tonknuppelen
  1. Niels Beugelsdijk
  2. Carlo Leurs
  3. Peter Compier