Uitslagen 2016

 
Woensdag 20 april
Kinderspelen Groepen 1 & 2

Blikjes omgooien

  1. Finn
  2. Ceriel
  3. Jonas

Vlaggetje steken
  1. Viann de Groot
    Milou Scholten
  2. Omar Sharif
    Kai Jansen
  3. Fabian Elshof
    Jelle Kouwenhoven

Groepen 3 & 4

Was Ophangen


Kegelen
  1. Gijs Allaert
  2. Stijn
  3. Morrisson Philippoom

Skippybal
  1. Alex Leurs
  2. Pepijn Boersma
  3. Quinten Cats

Groepen 5 & 6

Water dragen

  1. Benthe Essink
  2. Melina Albers
  3. Anna

Grote Handen Spel
  1. Juliette Brown
  2. Emad Slabase
  3. Kars van Hattem

Groepen 7 & 8

Ringsteken op de fiets

  1. Kirsten Conijn
  2. Fabienne van den Berg
  3. Cece Kok

Zaklopen
  1. Sophie Zeldenrijk
  2. Joey van den Berg
  3. Micha Frantzen
Oranjeroeiwedstrijd Groep

Gemiddelde tijd

 
Donderdag 21 april
Vossenjacht Groepen 5/6
  1. Amelie Bout
  2. Heleen Mikx
  3. Floortje Verweij
Groepen 7/8
  1. Elise Kleine Staarman
  2. Fleur van der Brugge
  3. Maribella dos Santos

Zaterdag 23 april
Ringsteken te paard
of pony
Pony's onder de man
  1. Joyce Heuvers met Snorrie
  2. Fabiënne van den Berg met Pepsy
  3. Aukje van Leeuwen met Brenda

Aanspanningen
  1. Jeroen van der Woude en Emma (steker) met Blisja
  2. Bertus van Wees en Daisy (steker) met Roos
  3. Dirk Zeldenrijk en Gezieneke (steker) met Bas en Teuntje

Spijkerbroek Hangen 9 t/m 12 jaar
  1. Mirjam Philips
    1:36:331 en 1:21:00
  2. Roos den Haan
    1:33:31 en 1:05:57
  3. Sophie van Oeijen
    1:27:04 en 1:09:40
13 t/m 16 jaar
  1. Kailey Heins
    1:27:47 en 1:02:94
  2. Victor Verheijen
    1:26:60 en 0:57:81
  3. Bjarn van den Berg
    0:55:07 en 1:12:50

 
Zondag 24 april
Familie Fiets
Puzzeltocht
Volwassenen
  1. Els Stuijt
  2. Gerard Stuijt
  3. Laura de Kuiper
Kinderen
  1. Tom Casius
  2. Dennis Casius
  3. Benthe Essink

 
Maandag 25 april
Tonknuppelen
  1. Paul Compier
  2. Bert van Tol
  3. Tom Spronk
 
Dinsdag 26 april
Kratstapelen Heren
  1. Bart Burggraaf &
    Mark Cuiper
  2. Ger van Holsteijn &
    Ruud Braak
  3. Lucas Teitsma &
    Rik van den Ancker
 
  • 20 kratten

  • 19 kratten

  • 17 + 18 kratten
 
Dames
  1. Isabella Out &
    Willemijn Kat
  2. Margot Wagenaar &
    Susanne Leurs
 

  • 16 kratten

  • 11 kratten

K O N I N G S D A G
49e Jeugdolympiade
Balwerpen Jongens
6-7 jaar
  1. Dylan Menick
  2. Gijs Allaert
  3. Alex Leurs
8-9 jaar
  1. Thijmen Drexhage
  2. Paul Frehmeijer
  3. Seth van Dulmen
10-11 jaar
  1. Floris Huiskens
  2. Daan Boerlage
  3. Simon Barmentlo
12-13 jaar
  1. Bowen van Ancker
  2. Jonathan Sternefeld
  3. Nikola Radosavljevic
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Olivia Scheffer
  2. Sofie Hoefnagels
  3. Fleur Udo
8-9 jaar
  1. Naomi de Cuba
  2. Evi Scheffer
  3. Roza Vrijbrief
10-11 jaar
  1. Resa Boersma
  2. Luna Bouma
  3. Fabienne van den Berg
12-13 jaar
  1. Kirsten Conijn
  2. Lotte Scalé
  3. Eva Broeknellis
Doelschieten Jongens
6-7 jaar
  1. Dylan Menick
    Tijmen Jensch
  2. Diesel Bouwman
    Fabian Elshof
    Leon van den Pol
    Thomas van Ossenbruggen
  3. Gijs Allaert
    Thijmen Boersma
    Alex Leurs
8-9 jaar
  1. Teun Kouwenhoven
  2. Paul Frehmeijer
  3. Elmar Bakker
10-11 jaar
  1. Timo van Ovost
  2. Tijn Maltha
  3. Jesper Goudswaard
12-13 jaar
  1. Lars Wagenaar
  2. Jeroen Kea
  3. Jonathan Sternefeld
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Britte Riebandt
  2. Valérie Hartman
  3. Sofie Hoefnagels
8-9 jaar
  1. Roza Vrijbrief
  2. Anna van Eekelen
    Sanne de Kwant
  3. Emma Drieman
    Zoë Jacobs
    Yael Lammers
10-11 jaar
  1. Marit van den Pol
    Ellen Kadijk
  2. Beaudine Brussee
  3. Luna Bouma
    Ruby Steiner
    Maaike de Vries
12-13 jaar
  1. Lotte Scalé
  2. Kirsten Conijn
    Floor Beishuizen
  3. Stella ter Welle
Hardlopen Jongens
6-7 jaar
  1. Dylan Menick
  2. Tijmen Jensch
  3. Thomas van Ossenbruggen
8-9 jaar
  1. Seth van Dulmen
  2. Dean van Braak
  3. Gabi Elbers
10-11 jaar
  1. Steven Ang
  2. Colin Menick
  3. Daan Boerlage
12-13 jaar
  1. Jeroen Kea
  2. Luke van Braak
  3. Sander Brandse
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Fleur Udo
  2. Valerie Hartman
  3. Iara Fichtner
8-9 jaar
  1. Fanne Jensch
  2. Sarai Sternefeld
  3. Frederique Hartman
10-11 jaar
  1. Resa Boersma
  2. Luna Bouma
  3. Sien Philipoom
12-13 jaar
  1. Lotte Scalé
  2. Eva Broeknellis
  3. Kirsten Conijn
Verspringen Jongens
6-7 jaar
  1. Dylan Menick
  2. Gijs Allaert
  3. Tijmen Jensch
8-9 jaar
  1. Thijmen Bank
  2. Bram Cupédo
  3. Dean van Braak
10-11 jaar
  1. Colin Menick
  2. Daan Boerlage
  3. Steven Ang
12-13 jaar
  1. Jeroen Kea
  2. Sander Brandse
  3. Karsten Oosterhold
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Olivia Scheffer
  2. Iara Fichtner
  3. Skylar Dussel
8-9 jaar
  1. Fanne Jensch
  2. Benthe Essink
  3. Frederique Hartman
10-11 jaar
  1. Resa Boersma
  2. Luna Bouma
  3. Marit van den Pol
12-13 jaar
  1. Lotte Scalé
  2. Eva Broeknellis
  3. Stella ter Welle
Zaklopen Jongens
6-7 jaar
  1. Dylan Menick - 9,98 sec
  2. Alex Leurs - 11,33 sec
    Gijs Allaert - 11,33 sec
  3. Diesel Bouwman - 13,23 sec
8-9 jaar
  1. Seth van Dulmen - 8,94 sec
  2. Dani Mink - 9,79 sec
  3. Bram Cupédo - 9,84 sec
10-11 jaar
  1. Daan de Vries - 8,18 sec
  2. Sander van 't Schip - 8,63 sec
  3. Daan Boerlage - 8,70 sec
12-13 jaar
  1. Jeroen Kea - 7,31 sec
  2. Thijs de Koning - 7,75 sec
  3. Luke van Braak - 7,76 sec
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Fleur Udo - 11,26 sec
  2. Lara Fichtner - 11,78 sec
  3. Olivia Scheffer - 12,64
8-9 jaar
  1. Sarai Sternefeld - 8,63 sec
  2. Bente Essink - 8,83 sec
  3. Sanne de Kwant - 10,11 sec
10-11 jaar
  1. Fabiënne van den Berg - 7,97 sec
  2. Britt Geijsel - 8,81 sec
  3. Sien Philipoom - 9,51 sec
12-13 jaar
  1. Luna Leendertse - 8,99 sec
  2. Lotte Scalé - 9,25 sec
  3. Stella ter Welle - 10,26 sec
Tobbetje Steken AFGELAST IVM SLECHT WEER
Ringsteken met auto's en motoren Auto's

Motoren

Brommers & Scooters