Uitslagen

Uitslagen 2019

Zaterdag 20 april
Ringsteken te paard
of pony
Pony’s onder de man

  1. Aukje met Gies
  2. Sophie met Mica
  3. Kelly met Micheal van Kortehoef

Aanspanningen

  1. Astrid Coster en steker Wim, met Ymar en Esparanza
    Bertus van Wees en steker Duco, met Roosen Biertje
  2. .
  3. Jan de Groot, met Bay
    Klaas Zeldenrijk en steker Willemijn, met Brenda en Wico
Spijkerbroekhangen 9 t/m 12 jaar

  1. Esmee van den Hoed
  2. Salomé Meijer
  3. Jens Geijsel
13 t/m 16 jaar

  1. Lars Wagenaar
  2. Roemer Verheijen
  3. Luke van Braak
Maandag 22 april
Familie Fiets
Puzzeltocht
Volwassenen

  1. Suus van Lange
  2. Piet Snel
  3. Judith Boersma
Kinderen

  1. Twan Wagenaar
  2. Tom Gietema
  3. Toj Peters
Dinsdag 23 april
Vossenjacht Groepen 5/6

  1. Isa van Dam
  2. Viann de Groot
  3. Mats Out
Groepen 7/8

  1. Elizabeth Scott
  2. Jayla van Alfen
  3. Alex Leurs
Woensdag 24 april
Kinderspelen Groepen 1 & 2Blikjes omgooien

  1. Guus Ooievaar
  2. Senn Out
  3. Juna van den Berg

Vlaggetje steken

  1. Bram Kouwenhoven
  2. Guusje Posthimus
  3. James Scott / Melanie Verheijen

Groepen 3 & 4Kegelen

  1. Saar van Leeuwen
  2. Noah Verheul
  3. Lizzy Koning

Skippybal

  1. Joost Takkenberg
  2. Bo Sara Verheul
  3. Karanina Steen
Groepen 5 & 6Water dragen

  1. Viann de Groot
  2. Kito Jansen
  3. Iyan Albers

Grotehandenspel

  1. Isa Mengveld
  2. Mats Out
  3. Zara van Schaick

Groepen 7 & 8Ringsteken op de fiets

  1. Karel Takkenberg
  2. Dean van Braak
  3. Bert Brentjens

Zaklopen

  1. Mathias Boerrigter
  2. Marly de Groot
  3. Jens Geijsel
Donderdag 25 april
Tonknuppelen
  1. Michiel Straver (team Cats)
  2. Toby Boerlage (team Thilly)
  3. Erwin van Beek (team Disco Donderdag)
Vrijdag 26 april
Kratstapelen Heren

  1. Pim Boterman en Rody van Riet
  2. Alex Leurs en Remon Groeneweg
  3. Ruud van Braak en Ger van Holsteijn
20

20

19

Dames

  1. Irma en Marlissa Streefkerk
  2. Margot Backer en Susanne Leurs
  3. Isabelle Out en Willemijn Kat

17
17

13

K O N I N G S D A G
Ringsteken met auto’s en motoren
  1. Tyron de Groot & Sean Ceelen
  2. Lucas Meijer & Thirza Meijer
  3. Ruben Meijer & Bram Meijer
Zondag 28 april
Buikschuiven Teams

  1. Tycho Boelrijk, Jim Barlag, Bart de Vries, Bram Gehrels
  2. Joost Mouris, Robert-Jan van Bodegraven, Jeffrey Koopmans, Coen van Oostveen
  3. Rody van Riet, Bart Verlaan, Vincent Post, Casper van Bodegraven
Individueel

  1. Robert-Jan van Bodegraven
  2. Casper van Bodegraven
  3. Jeffrey Koopmans
Aanstormend talent

  • Luke van Braak
Snelste dame

  • Sam van de Bovenkamp